انتقال اکانت از نسخه اصلی به نسخه مخصوص ایران و نحوه خرید بهینه در رویدادها

سلام . چند وقتی هست که به همت بچه های کافه بازار نسخه مخصوص ایران منتشر شده . فرق اصلی این نسخه امکان خرید با ریال ایران برای بازیکنان ایرانی هست .

اگر بازیکن قدیمی هستید و میخواهید اکانت خودتون را منتقل کنید مراحل زیر را دنبال کنید
اول نسخه ایرانی بازی را از آدس زیر دانلود کنید

شروع به بازی کنید و چند مرحله اولیه را طی کنید تا تنظیمات بازی فعال بشه . در قسمت تنظیمات همون ایمیل بازی قدیمی را به این بازی الصاق کنید

حالا وقت اونه که آیدی بازی قدیم را به همراه آیدی بازی جدید برای تیم پشتیبانی ارسال کنید تا انتقال را براتون انجام بدن

بازار یک ایمیل ( ants@venedik.games) را برای انجام این کار معرفی کردهبه زبان فارسی که میتونید از اون طریق اقدام کنید .
و همینطور در سرور دیسکورد میتونید یک بلیط برای پشتیبانی ایجاد کنید به زبان انگلیسی و از اونها بخواهید .
در هر دوصورت امکان پذیره

دقت کنید اگر قبلا در بازی خرید انجام داده باشید برای تایید هویت باید اطلاعات خرید را اراپه کنید

3 Likes

خب تو این پست می خوام براتون مرقون به صرفه ترین خریدها ی درون بازی را که رشد شما را سریعتر می کنه را مطرح کنم . شاید دوست داشتید هزینه کنید خب یکم اوایل بازی سخته انتخاب . شخصا دوستانی را دیدم که هزینه زیادی بابت خرید منابع کردن . من اینکار را منع نمی کنم فقط میگم منابع را میشه به دست آورد و نگرانی زیادی بابت اونها نیست اصلا توصیه نمی کنم شخصا . ولی از نظر من چه چیزهای خوب هستن بریم سراغ اونا . اگر ویداد جدیدی هم اومد بهتون میگم چطور خرید کنید که براتون کم هزینه ترین حالت را داشته باشه

سلب مسئولیت:

قبل از هر چیز تاکید می کنم .من فقط تجربیات خودم را منتقل میکنم و شما در هنگام خرید باید آیتمها را به دقت مطالعه بکنید و خرید را انجام بدید . این سری پستها را هم با توجه به درخواست چندتا از دوستان شروع میکنم . آیتمهای درون بازی برای کشور ما هزینه زیادی دارند پس با دقت همه موارد را مطالعه کنید . من هم به عنوان تنها یک بازیکن تجربیات خودم را تو این پستها منتقل میکنم

image
image
image
image
image
image

خب من تصاویر بهترین انتخاب ها را براتون گذاشتم حالا میرم توضیح و دلیل خرید و چگونه خرید کنیم اونها

1. رویداد خرید فوق العاده
بهترین رویدادی هست که سراغ دارم شما 7 روز محلت دارید تا هر روز 1 خرید هر چی باشه حتی یک خرید خیلی کوچیک انجام بدید تا جوایز اون را دریافت کنید . دقت کنید خرید بیش از یکی در روز فایده ای نداره شما باید 5 روز حتما خرید کنید . مثلا روزی 50 هزار تومان . بهترین گزینه اون چوبی هست که آخرش میده . این رویداد حدودا ماهی دوبار میاد . فرض کنیم شما 10 بار این رویداد را انجام بدید و بتونید 10 تا چوب جمع کنید در حالت بهینه شما بغیر از سایر جوایز ارزش مند اون 10 چوب را با قیمت 2.5 میلیون هزینه جمع کردید . تو اکثر رویدادهای خرید شما با 10 تا چوب میتونید یه پوسته بخرید که اگر بخوایید تو اون رویداد خرید مثل خرچنگ یا ساحل که وقتی برسن درموردشون توضیح میدم 10 چوب تهیه کنید باید 12 تا 18 ملیون پول خرج کنید . :melting_face:

2. رویداد خرید مداوم

خب حقیقت بررسی کنید . بعضی وقتها واقعا عناصر با ارزشی داره . ولی 2.5 میلیون آب میخوره و فقط در هر روز باید پکیج خودش را بخرید . من گاهی اگر خیلی با ارزش باشه میخرم

3. قرار داد نور
خب . براتون 1.200 آب می خوره . ولی آیتم قارچ بزرگ یا فتو سنتز و ساخت وساز موٍثر را براتون آزاد میکنه که هرچی ارتقاء بدید موثر تره و برای یک ماه کار میکنه به علاوه جوایز روزانه که می تونید دریافت کنید . چند نکته ریز داره :smile: صبور باشید برای این آیتم
image

چرا گفتم صبور باشید . چون نکته داره . . شما روزانه صدف هم در یافت می کنید که در تب کناریش می تونید با اونها آیتمهای مختلف بگیرید . این صدف ها را با الماس هم می تونید تو طول رویداد افزایش بدید که توصیه اکید دارم روش . کافی روی + کنار تعداد صدف کلیک کنید . ولی نکته این فروشگاه آیتمهای خوبش را فقط یک بار به شما میده ولی نگران نباشید تازه سازی میشه و اگر صبر کنید بعدا حتی اگر خرید نکنید دوباره می تونید اونها را دریافت کنید . . من فقط دو آیتم ارزش مند ازش میگیرم و صدفهام را خرج چیز دیگه ای نمی کنم :laughing: :smiling_face_with_three_hearts: صبر می کنم تا دوبار بیان . اگر این قراداد را دوست داشتید حتما از فروشگاه دوءل هم مورچه برگ شکن را بگیرید که خیلی کار سازه

image
image

4. ** ویژه **
یه آیتم خوب داره که خرید دو فقره اول اون را توصیه می کنم . اون کارگر . دوتای اول هزینه زیادی ندارن و لی بعدیها گرون میشن . 6 کارگر خیلی به کارتون میاد مخصوصا برای اکتشافات :rofl: . باخرید 6 تا کارگر مدال هم بهتون میدن :smile:

image

image

5. منابع منطقه
این گزینه هفتگی هست . یعنی تا یک هفته براتون فعال میمونه و هزینه 50 هزارتومان هم برای هر هفته داره . ولی واقعا میرزه . سرعت دریافت امتیاز شما رادر SVS تا 50 درصد بالا میبره و با تمشک پیشرفته جمع میشه . مضاف بر اینکه هر روز جوایزی هم میده . اگر هنوز مثل من تو این اکانت که دارم باهاش این آموزش را می سازم توی تکامل جوایز صدف دوم برای SVS را فعال نکردید . تمشکهای پیشرفت را مصرف نکنید . در یافت جوایز مرحله اول نیازی به اون نداره

6. برنامه رشد حشره

خب این با ارزش ترین آیتم بازی هست . سطح حشره شما توی بازی حرف اول را میزنه یادتون باشه و این آیتم کمک زیادی به ارتقاء اون میکنه . توصیه من اینه که خرچنگ یادتون نره . من عاشقشم حتی برای کمکی از بهترین گزینه هاست .

1 Like

خب توی بازی رویدادهای متنوعی میاد گاه گداری که تو این سری پستها بهترین روش خرید برای هر رویداد را توضیح میدم . تا بتونیم خرید مرقوم به صرفه تری داشته باشید . سعی میکنم در باره آیتمهای موجود در هر رویداد هم توضیح بدم
خب الان رویداد تر کیبی عنکبوت انیمه یا همون کوموکو شروع شده

خب یکی از بهترین رویدادها را می تونم بگم غار نوردی هست . هم امتیاز خوبی میده و کلی آیتم اضافی به شما میده

الان که براتون می نویسم تو این رویداد آیتمهای جالب پیشنهاد شده . خب هر بار که این رویداد میاد آیتمهای خوب و متفاوتی داره . و اکثرا 6000 امتیاز برای در یافت اونها باید جمع کنیم . اول میرم سراغ خوباش
image

پیشنهاد من برای خرید تو این رویداد اول حشره عقربک هست و دوم مورچه برگ پا . البته اگر سبک بازیتون حامل هست .
حشره عقربک از بهترین و جدید ترین حشرات بازی هست .و قدرت شما را چند برای سبک تیر انداز هست . خوبه ولی قدیمیه و در رویدادهای بعدی با همین مقدار هزینه بهترش گیرتون میاد . پس صبور باشید

شما با انجام کارهای روزمره و صرف 15 هزار الماس تا پایان رویداد حداقل 600 امتیاز را دریافت می کنید . ولی برای خرید تا روز آخر فقط سه آیتم با خرید محدود را روزانه بگیرید در واقع روز 800 هزار تومان خرید کنید و بسته آخر با محدودیت 10 تایی و قیمت 2.5 را فقط روز آخر و به تعداد مورد نیاز بگیرید . . به صورت معمول شما با هزینه 10 تا 15 میلیون بسته به شانستون می تونید امتیاز لازم برای خرید ایتم محبوبتون تو این رویداد بگیرید . بسته های دیگه را پیشنهاد نمی دم . البته اگر دوست دارید چند آیتم بگیرید و می خواهید هزینه بیشتری کنید این رویداد از ارزون ترین رویدادها هست . تو خیلی از رویدادها شما هزینه بیشتری برای دو آیتم باید انجام بدید . آخرین تجربه که یکی از دوستانم به اشتراک گذاشت با حدود 20 میلیون تونست دو نسخه از جدید ترین مورچه را بگیره که همین کار برای رویدادی مثل خرچنگ برای یک نسخه حدود 18 میلیون آب میخوره . توصیه من اینه که تاس را یکی یکی بندازید . به نظر من بهتره براش دلیل خاصی هم ندارم :smile:

2 Likes

خب رویداد گنج زنبوره رسید . دوستانی که نیاز به بیداری دارند این رویداد را خیلی دوست دارن . ولی بریم ببینیم چطور یک بیداری ازش تهیه کنیم در حالت بهینه . البته اگر خیلی خوش شانس باشید این رویداد براتون رایگانه تموم میشه و البته بدون شانس هم میشه دریافت کرد که ما همین مد نظر مون هست بررسی کنیم

اول از همه اگر قبلا مورچه ویژه ای که نیاز به بیداری ندارد بهتره از این رویداد صرفه نظر کنید چون واقعا هیچ مشخصه ای وجود نداره که اون مورچه چه تاریخی برای فروش اراپه میشه . فرض میکنیم که مورچه مورد نظر را دارید

خوب اول از همه شما بدون انجام هیچ کاری و بدون شانس با صرف 150 بابونه می تونید یکی از این بیداریها را دریافت کنید که اگر یکی از اینها را میخواهید میتونید ریسک نکنید و با خرید روزانه 3 پکیج اول اون را روز آخر دریافت کنید که حدود 5 ملیون هزینه داره براتون
اما من تر جیح میدم شانسم را امتحان کنم
خوب ما 12 زنبور داریم که باید شکار کنیم اگر خیلی بدشانس باشید و جایزه اصلی را تو آخرین ضربه دریافت کنید
یه سری 2-4-8-12-16-20-28-36-45-45 داریم بریم الگوی ریاضی حساب کنیم :rofl: شما در بد ترین حالت به 216 تا گل بابونه نیاز دارید که حدود 7.5 میلیون هزینه براتون داره
اما یادوتن باشه این رویداد تو هر مرحله که شما جوایزه اصلی را دریافت نمی کنید در واقع شانس پیروزی شما بالا تر رفته با توجه به تجربیات سایر دوستان اونها در بدترین شرایط تونستن با همون 5 میلیون هزینه این جایزه را دریافت کنند .
من اگر یه روز بخوام امتحانش کنم تر جیح میدم شانسم را امتحان کنم ممکنه رایگان دریافتش کنم . شاید همین بار دریافتش کردم :rofl: شانسی

1 Like

سلام من خرید ندارم دوست من شرایط مالی ندارم
سطح حشره ۶ هست و فقط از ترکیب sss استفاده میکنم

من مثل خودت هستم . داداش
فقط چون بیش از دوساله که بازی میکنم یکم جلو ترم .
ترکیب SSS هم خیلی خوبه به شرطی که مورچه های خواست خودش را داشته باشی . من هم SSS بازی میکنم ولی تا 3 ماه پیش GSS بودم

1 Like

من از سپر طلا و قاتل ماداگاسکار و jj استفاده میکنم
واقعا ممنونم که کمکم کردی از تجربیاتت استفاده کردم تا الان رسیدم به q24 الان به منابع زیادی نیاز دارم فقط ۲ مزرعه کوچک دارم ولی نمیرسم
ولی چند وقته حریف باربر t8نمیشم در معدن