خرید با استفاده از سکه مورچه

از اونجایی که نسخه جدید بازی امکان خرید به ریال اضافه شده لطفا این پست قدیمی را دنبال نکنید
برای انتقال اکانت پست زیر را مطالعه کنید

سلام خدمت همه دوستان عزیز
از من چندین بار درباره نحوه خرید در بازی سوال شد . و تصمیم گرفتم این پست را برای شما دوستان در رابطه با اون منتشر کنم .
متاسفانه می دونید که ما به خاطر برخی از محدودیتها نمی تونیم از خرید درون برنامه استفاده کنیم . برای حل این مشکل بازی یه راهکار داره اونم خرید سکه مورچه هست . شما می تونید با رفتن به وب سایت رسمی بازی از آدرس زیر و طی کردن مراحلی که براتون می نویسم . سکه مورچه خرید کنید . خوب شرکتهای هم هستن که این کار را براتون انجام میدن که با یک سرچ ساده پیدا می کنید.

اول به آدرس زیر برید

https://theants.allstarunion.com/#/

بعد روی لینک زیر کلید کنید

از آی دی بازی برای ورود استفاده کنید

آی دی را از اینجا می تونید کپی کنید . من آی دیم را مخفی کردم چون فعلا سیاست توسعه دهنده ها این هست که آی دی مخفی باشه . حقیقت دلیلش را نمی دونم . :rofl:

بعد از ورود شما می تونید سکه مورچه خرید کنید و اون را در ایمیل بازی دریافت خواهید کرد
راستی چند وقتی هست که تو این قسمت یک رویداد هم وجود داره که هر چند وقت یک بار فعال میشه و در طول اون از همین قسمت به صورت روزانه می تونید یک جایزه دریافت کنید . زوق نکنید فقط روز آخرش بد نیست که اونهم یه پوسته موقتی هست :stuck_out_tongue_winking_eye:

تنها جایی که سکه مورچه تو بازی نمی تونید خرج کنید فقط اینجاست .

خوب تصویر پیشنهادات من برای اولین خرید .

image

ممنون داداش ، راهنمایی خوبی بود
فقط اینکه اگه میشه شرکتهایی که اینکار رو انجام میدن چنتا رو معرفی کن
دمت گرم

سلام . چندتا از بچها از این سایت خرید موفق داشتن . ولی باز خودتون تحقیق کنید
https://g4a4.com/

1 Like

ممنونم بابت راهنمایی که کردی
من از سایتی که گفتی پرسیدم ولی فقط برای تعداد سکه بالا با آیدی خرید میکنه ، برای سکه های کم یا پک ها ایمیل و رمز ایمیل رو میخواد من این ریسک رو نکردم. ،ایمیل یه چیز شخصیه
بهر حال سایت زیر رو پیدا کردم که مسترکارن مجازی میده
ازش خریدم و مستقیم خودم از سایت بازی خرید کردم
خیلی هم قشنگ خرید کرد
فقط فندق شکن میخواد :wink:

1 Like

عالی . خوشحالم که مشکلت حل شد .
خب اگر یه روزی دوباره گیر کردی و مجبور شدی اکانت را در اختیار یه شخص معتبر تاکید می کنم معتبر قرار بدی نیازی نیست ایمیل بدی . بازی را به این دوتا لینک کن و اکانت اینها را بده
image

2 Likes

ممنونم داداش ، کارت درسته
دمت گرم

1 Like