مهاجرت - مراسم بین سرور ها

سه نوع مهاجرت توی بازی وجود داره که شما میی تونید انجام بدید . البته تا این تاریخ که من پست میزارم :rofl:

• :one: در سه روز ابتدای بازی هست که محدودیت سطح ملکه داره

قوانین

به شما سه توکن مخصوص مهاجرت رایگان داده میشه با تاریخ انقضاء سه روزه که توی کوله پیدا می کنید
سطح ملکه شما باید کمتر از 15 باشه
به تعداد توکنها توی اون سه روز میتونید جابجا بشید
هیچ محدودیتی برای انتخاب سرور ندارید از اول تا آخر مجاز هستید

• :two: اکثرا برای سرورهای رنج بالا که رویداد جنگل و جزیره براشون هنوز نیومده هر چند وقت یک بار دریچه مهاجرت باز میشه که برای اون نیاز به تهیه توکن مهاجرت دارید که بسته به سطح ملکه تعدادش متفاوت هست . البته فقط توی گروه خودتون مجاز هستید
    اخبار اون را میتونید تو کانال رسمی دریافت کنید . لینکی که براتون میزارم آخرین مهاجرت از این نوع هست . تازه از تنور دراومده :rofl: اینجا کلید کنید تا وارد سرور رسمی دیسکورد بازی و کانال مربوطه بشید

image
image

قوانین

بسته به سطح ملکه نیاز به توکن (بلیط) مهاجرت دارید .
در طول رویداد باز شدن مهاجرت فقط یک بار مجاز هستید

سطح ملکه تعداد توکن مورد نیاز
15-17 1
18-19 2
20 3
21 4
22 6
23 8
24 10
25 15
  • :three: که خیلی هم زود به زود میاد که البته اگر تو این مرحله بازی باشید دیگه استاد بنده محسوب می شید :smiling_face_with_three_hearts:

این مهاجرت هم فقط بین سرورهای گروه خودتون اتفاق میفته و برای رویداد جزیره و جنگل هست ونیازی به توکن نداره فقط اتحاد مقابل باید درخواست شما را قبول کنه . واکثرا هم از بازیکنان فعال استقبال میشه

image
image
image

2 Likes

سلام
من این پست و خوندم
ولی باز متوجه نشدم
از کجا بفهمم الان بازشده یا نه؟
من تو گروه خودم میخوام از۱۳۱۶برم ۱۳۱۷
سطح ملکه ۱۴
ولی نمیدونم زمانی که مهاجرت باز میشه کی هست؟
فقط باید برم تو کانال دیسکورد؟ راه دیگه برای فهمیدنش نیست؟

1 Like

در قسمت رویدادها فعال میشه

image

تصویرش هم اینه

البته اگر تو سه روز اول بازی باشید و ملکه زیر 15 به هر سروری بخواهید می تونید برید

2 Likes

خیلی ممنون متوجه شدم
ممنون از وقتتون

2 Likes

فصل مهاجرت هنوز نیست
میتونی اکانت دیگه رو شروع کنی

2 Likes