اگر یه روز از اول شروع به بازی میخواستم بکنم

یه سری به کافه بازار بزنید . خب معرف حضور که هستند بعدی میدونم کسی نشناسه دوستان را و از این آدرس بازی را دانلود کنید .

توجه کنید فقط این نسخه امکان خرید درون برنامه با واحد پولی ایران را به شما میده . تو گوگل پلی و خود کافه بازار نسخه جهانی بازی هم هست که اونهم زبان فارسی را پشتیبانی میکنه ولی خرید شما باید به صورت یورو یا دلار باشه .
البته اگر نسخه قبلی را نصب کرده بودید و می خواهید اون را انتقال بدید تو این پست براتون توضیح دادم

خب بریم سروقت شروع بازی و ببینیم تا کجا میتونیم جلو بریم با هم
اوایل بازی که هرچی میگه باید گوش داد راهی جز تسلیم نداریم پس فقط ادامه بدید و دنبال دایره سبز رنگ برید. برای من سخت ترین مرحله همینه :joy:

اولین نقطه ای که بازی دست از سرتون بر میداره اینجاست از اینجا به بعد گاهی میاد سراغتون و مجبورتون میکنه که پا به پاش پیش برید . هنوز برای خود من تو رویدادهای جدید اینطور هست . آموزش اجباری داره :rofl:

خب . وارد قسمت تنظیمات بشید و به تر تیب جلو بریم

:one: و :two: این دو گزینه بعدا هم قابل تغییر هست ولی دقت کنید که بار دوم به بعد باید الماس خرج کنید . پس همون بار اول بهتره یه نام خوب و یک پیام خوب برای خودتون در نظر بگیرید
:three: حواستون باشه الماس اینجا خرج نکنید هر چند الان ندارید ولی دیر نمیشه این همیشه هست حتی اگر به سطح های بعدی برید می تونید بیاید و دریافتش کنید . حواستون به الماس باشه . لازمش دارید پس تا میتونید صرفه جویی کنید . برای سرعت استفاده نکنید
:four: حتما وارد بشید و اکانت خودتون را به حساب گوگل متصل کنید

خب . حواستون به اینجا باشه . هر وقت علامت قرمز داره اولویت با قرار دادن اون آیتمها هست . خیلی گوش به علامت سبز دیگه من شخصا نمی دم از اینجا به بعد مگر مجبور بشم :joy: (از بچگی بازیگوش بودم وگوش به حرف نمی دادم)

اگر نیاز به پیشنیاز داشته باشن مثل جمعیت اول میرم ارتقاء اونها تا بتونم همه عناصر را داشته باشم

وقتی این آیتمها تموم شد میرم سراغ ملکه محترم . سبک بازی من از اینجا به بعد بر اساس ملکه خواهد بود . روی ارتقاء ملکه کلید می کنم و اول پیشنیازهای اون بعد ارتقاء خود خانم ملکه (همیشه دنباله رو خانومها باشید اونا شما را به موفقیت میرسونند :smiling_face_with_three_hearts:)

من از همون قانون خودم استفاده کردم ارتقاء ملکه و قرار دادن تمام عناصری که بازی در هر مرحله آزاد کرده . سراغ باز کردن تخمهای مورچه نرفتم از الماس و سرعت استفاده نکردم و فقط وقتی مجبور بودم از دایره سبز پیروی کردم . هرچن هردو تقریبا همسو هستیم . الان تو لول 5 هستم از اینجا به بعد برای شما یک سری رویداد یواش یواش ظاهر میشه . جوایز هر مرحله را دریافت کنید

خب بریم یک سری بیرون لونه بزنمیم . خب من میگم از مارمولک شروع کنیم اونم سطح 5 . سطح بالاتر نرید که میبازید سطح یک را هم ول کنید . شما زورتون به مارمولک 5 الان نمیرسه ولی بازی یه کمکی میده که اون زورش برای 5 خوبه

image
image
image

خب تبریک میگم شما مارمولک 5 را شکار کردید .و لی اگر به مرکز پیام سر بزنید و گزارش را بررسی کنید می بینید شما نبودید :joy:

حالا میریم سراغ حشرات و تا سطح 2 را میریم جلو . بیش از این فعلا امتحان نکنید
image

بر می گردیم تو لونه و ادامه میدیم . مثل روال قبل ارتقاء ملکه و تامین پیشنیاز .
ملکه تا میرسه به سطح 6 بازی شروع میکنه بهتون پیشنهادهای جذاب میده . تصمیم با خودتون .

خب . خیلی زود به ملکه سطح 6 رسیدم . از اینجا به بعد یکم تحمل مون را باید ببریم بالا .
کلی اتفاق برامون افتاده ک باید ببینم چی میگه این قسمت دیگه شما باید زمان بندی داشته باشید . مهمترین گزینه تقویت تازه کاره . به آیتم تاریخ

image
image
image

البته از قسمت رویداد هم به اون دسترسی دارید

خب تو تایمی که من وارد شدم موقع ساخت و سازه و تا 6 ساعت دیگه هم برقراره . پس فقط تو این تایم ساخت وساز میکنم تا بتونم هر سه صدف را دریافت کنم

به تقویم نگاه کنید . شما می تونید برای کارهای ککه می خواهید انجام بدید برنامه ریزی کنید و در هر تایم زمانی فقط همون کار را انجام بدید یا روی اون فوکوس کنید تا بتونید بیشترین جوایز را دریافت کنید .
من از فرصت ارتقاء برای شکار مارمولک استفاده می کنم . تا آخرین قطره استقامتم

ملکه سطح 7 رسیدم . اینجا بازی شما را مجبور به انتخواب کلاس میکنه
پیشنهاد من فقط فعلا تا مدتها کلاس پرورش دهنده هست ولاغیر
image

چرا ؟ شما فعلا ضعیف هستید و در دوره محافظت تا قوی نشدید از کلاسهای دیگه استفاده نکنید . کلاس پرورش دهنده بهترین انتخواب برای الان شماست .

تو سطح 7 شما دوتا پادگان خواهید داشت . من با استقامت اون یکی هم میرم برای شکار مارمولک سطح 5 . از نظر من فعلا بهترین انتخاب هست . به زودی سراغ بقه هم خواهم رفت .

خب وقت برای طراحی دلبخواه خودتون بعدا زیاد دارید من تر جیح میدم تا سطح 25 ملکه از طرح پیشنهادی استفاده کنم

1 Like

اینجا نقطه ای هست که من دیگه فعلا به سطح 8 نمیرم و به ترتیب عناصر زیر راارتقاء می دم

image
image
image
image
image

image
image
image
image
image
image

تا وقتی اینها را به سطح 7 نرسونم دیگه ملکه را بالا نمیبرم
نکته ای که وجود داره اینه که من فقط ساختمان تولید مورچه باربر را دارم ارتقاء میدم . خب واقعیت اینه که شما به این مورچه همیشه نیاز دارید . چون سرعت حرکت بالای داره و میتونه حمل بار زیادی را انجام بده . از نظر قدرت دفاع و حمله بین تیرانداز و نگهبان هست . ترجیح من برای ابتدای بازی تولید فقط مورچه باربر هست . اونم الان نه وقتی به سطح 7 رسوندم مرکز تولیدش را بعد میرم سراغ تولید مورچه اونم در زمان خودش

1 Like

خب . تا داریم آماده میشیم برای ارتقاء من میرم سراغ مهاجرت قبلا در باره شرایط مهاجرت براتون توضیح داده بودم . خب حالا وقتشه . اینجا میتونید شرایط مهاجرت را مطالعه کنید

image
image

من شخصا یه سرور متوسط را ترجیح میدم . برای مورچه کوچیکی مثل من همه جا خطرناکه . ولی میرم تو یه سرور جدید و سطح بالا تر تا زود تر رشد کنم . شما میتونید همونجا بمونید ولی من رفتم :rofl:

خوب به عنوان اولین کار میرم سراغ مطالعه قوانین سرور و سعی میکنم خودم را تو یکی از اتحادهای محافظت شده جا بدم . اینجا باید کمی دیپلماسی داشته باشید تا قبولتون کنن . خوب من به یک اتحاد مزرعه درخواست دادم که تو لیست حمایت شده از طرف اعضای اصلی سرور بود . خدا کنه قبول کنن . من تلاشم را میکنم :smiling_face_with_three_hearts:

راستی هرجا علامت AB را دیدید مخصوصا تو چط زیاد می بینید برای ترجه متن به زبان شما هست :joy:

خب . من استقامتم را قبلا تموم کردم . و فقط 5 واحد دارم . سریع میرم نزدیک درخت و نیرو میفرستم برای درخت :smiling_face_with_three_hearts: خدارا شکر کلاس پرورش دهنده در لیست ارسال با بالترین سطح یدونه خالی داشت که من پرش کردم . تقریبا 5 ساعتی نیروی من تو درخت درگیره . پس وقتی استقامتتون تموم شده بود و فقط 5 واحد مونده بفرستید

image
image

image

یه چیز مهم اینجا که اومدید دیگه یکم اوضاع فرق کرده . تو این سرور SVS بازه و باید تقویم اقدام کلونی و کارهاتون را با SVS برید جلو . البته فعلا با اقدام کلونی کار داریم

همونطور که می بینید الان وقت ساخت و ساز وتولید مورچه هست

خب . یکم هماهنگی طول کشید ولی وارد اتحاد مورد حمایت اعضای سرور شدم . حالا از حسنهای اتحاد کلا براتون یکم بگم

• فقط وقتی تو اتحادی میتونی رالی انجام بدی
  • موقع ساخت وساز ودر مان مورچه از کمک اتحاد بهر مند میشی
  • جوایز امتیاز اتحاد را هم خواهی داشت که برای یه مورچه که الان سنش 5 ساعت بیشتر نیست خیلی مفیده

امروز روز تکامل هست تو تقابل دو سرور اگر میخواهی بدونی تو این روزها چه کارهای باید انجام بدی برو این پست را بخون تقریبا همه را نوشتم

امروز فقط تخمهای رایگان را باز کن و مابق تخم ها را نگه دار برای فردا :rofl: البته برای من فردا روز شکستن تخم های مورچه هست
همیشه حواست به این علامت باشه . یعنی یه مورچه کارگر داری که می تونه تو کار لونه کمکت کنه . باید مستقرش کنی

image
image
image

خب . من میرم برای رویداد SVS امروز سراغ تکامل . ببینم چند امتیاز میتونم بگیرم . قبلا بالا لینک توضیحات این روز و اینکه روی چه چیزی باید متمرکز بشید را گذاشتم

راستی تو فروشگاه بسته دو تا آیتم رایگان روزانه هست برید هر روز بگیرید
image

نکته :دست از ارتقاء برندارید و نزارید برای روز SVS شما فعلا با اقدانمات کلونی خودتون را هماهنگ کنید . وبرنامه ریزی انجام بدید .

1 Like

خب حالا که تو یه اتحاد هستیم فراموش نکنید که کمک به اتحاد در واقع کمک به خودتون هست . چطوری ؟ کافیه روی تصویر لانه در پایین صفحه کلید کنید نوشته اتحاد
image

حالا رو تکامل کلید کنید و تا می تونید منابع به اتحاد بدید این کار را روزی چند بار انجام بدید . و از امتیاز به دست اومده می تونید تو همون صفحه با کلیک روی فروشگاه اتحاد آیتمهای را که نیاز دارید تهیه کنید . من ترجیح میدم فعلا ذخیره کنم

image
image

یادتون هست می گفتم از الماس و سرعت استفاده نکنید . خب اینجا به بعد با توجه به اقدام کلونی و روز SVS برای اون روز استفاده کنید . تا بتونید جوایز SVS را دریافت کنید
image

امید وارم امروز تو رویداد SVS سرور ما برنده بشه . جوایز خوبی از مشارکت کل سرور نصیب من هم خواهد شد :rofl:
این حسن پیدا کردن یه سرور خوبه

نکته ای که وجود داره اینه که برخلاف تصور خیلیها شما در سرورهای قدیمی امنیت بیشتری دارید . مخصوصا اگر تو اتحاد تحت حمایت هم بتونید وارد بشید . می دونید چرا ؟ چون شما اصلا برای بزرگها چیز دندون گیری نیستید که بخوان 5 واحد استقامت خرج شما بکنن . ولی در کنار اونها شما هم میتونید به لونه های مرده با خیال راحت حمله کنیدو مخازنتون را پر کنید . که حالا به اون هم خواهیم رسید فقط یادتون نره تا میتونید مورچه باربر تولید کنید . فقط از سرعت برای تولید مورچه استفاده نکنید تا روزش برسه . اون روز سرعت براتون خیلی بیشتر کاربرد داره

خب روز دومی هست که من توی سرور جدید هستم . الان دیگه ملکه من سطح 8 رسیده و دیروز در کنار کارهای دیگر مثل تولید مورچه باربر شروع به کار روی تکامل هم کردم . نکته ای که در تکامل وجود داره اینه که من هدف را گذاشتم خونه آخر . در واقع برای آبدیت روی خونه پایین تر کلیک میکنم و آیتم قبلی را فقط به اندازه ای که پیش نیاز آیتم انتخوابی هست ارتقاء میدم اگر دقت کنید آیتم تولید سریع من 53 درصد داره ولی تا آخرین مرحله آزاد شده و آیتم کناری هم تا یک ساعت دیگه بهمین ترتیب آزاد می کنم . قبلا در باره اولویتها اینجا نوشتم

image
image

بریم سراغ ایمیل و ببینیم از رویداد SVS روز گذشته چی گیرمون اومده البته از فعالیت اتحاد و سرور . برای شروع با توجه به سطح پایین ملکه خیلی خوبه . البته جوایز انتقام موش خرما هم دریافت کردم که رویدادش دیروز بوده :smile:

image
image

سعی میکنم امروز حتما مشارکت بیشتری انجام بدم . خوب امروز روزه شکستن تخم های مورچه است . صبر میکنم تا اقدام کلونی مرتبط با اون باز بشه و بعد می خوام از تمشک هم استفاده کنم . من سه تا توت فرنگی دارم اگر 4 تا بود با استفاده تخفیف اون را به یک تمشک بزرگ تبدیل میکردم با فعال کردن اون قبل از انجام عملیات SVS پیشرفت بیشتری انجام می دادم ولی فعلا مجبورم همون تمشک کوچیک را فعال کنم
image

خوبه من از قسمت تقویت تازه کار سپر طلا را گرفتم و با شکستن همه تخم های دیگه تونستم وارد مرحله دوم جوایز SVS بشم . ولی برای دریافت اون جوایز باید تکامل را امروز به نتیجه برسونم :laughing: .

image
image

خب . با با لابردن مهارتهای سپر طلا امروز تونستم تا لول 7 حشرات را شکار کنم . میرم سراغ شروع خودکار و فقط پادگانی که سپر طلا توش مستقر هست را انتخاب میکنم . کار این پادگان که تموم شد سپر طلا را میبرم تو پادگان دوم و دوباره شروع خودکار تا سطح 7 حشرات . دقت کنید ارتقاء سپر طلا را بزارید توی اقدام کلونی بعد که جوایز اون را بگیرید ولی دیگه نیازی به تمشک نیست . چون شما فعلا نمی تونید جوایز مرحله دوم را دریافت کنید .
fبرای آینده میگم . اولین مهارتهای را که ارتقاء میدید فقط 1و 6 باشه . تا تعداد نیروی ماکسیمم را بتونید حمل کنید . بعدا میریم سراِغ بقیه . من نهایتا تونستم تا سطح 24 و مهارت 1 را تا سطح 7 ارتقاء بدم .بقیه هفته آینده . تخم مورچه تنا چیزی هست که میگم براش دست نگهدارید تا روز SVS برسه . عجله نکنید راه زیاد دارید .

image
image

یادتون باشه من دیروز مورچه هام را به درخت فرستادم و برگشتن . امروز هم همون کار را انجام میدم و هر روز . و با مهارتهای که کسب میکنم پا های مورچه را تنظیم میکنم . الان خیلی مهم نیست چون نه شما تعداد نیروی لازم را دارید نه لود کافی برای جمع آوری ولی توصیه میکنم اینطور تنظیم کنید فعلا و فقط وقتی که بیکار هستید مورچه ها را بفرستید به یکی از محل جمع آوری مرتبط با این عزیزان

image
image

راستی شما الان تو نقشتون یه گیاه نخود هم دارید . خوب باهاش چیکار کنیم . این میوه اش الماس هست . ولی به شرط همکاری :smile:
یاد تون نره هر روز نخود بقیه را آب بدید تا اونها هم نخود شما را آبیاری کنن . نخود هرچی بزرگتر بشه الماس بیشتری بهتون میده روزانه

image
image
image
image

من در ادامه شروع به ارتقاء و تکامل میکنم . و از سرعت فقط برای تنظیم زمان که این کارها تو دوره خودشون تموم بشن و جوایز اقدام کلونی را بگیرم استفاده میکنم . باید برنامه ریزی کنید و صبر داشته باشید . خب جلو رفتید تا حالا

image
image
image

خب تو روز سوم من ملکه 10 را گرفتم و زیربنای خوبی هم ایجاد کردم . تو سطح 10 شما مرکز جهش را دریافت می کنید . یکی از مهمترین آیتمهای بازی همین مرکز هست . پس در ارتقاء آن کوشا باشید :smile: . پیشنهاد من اینه که فعلا فقط روی آیتمهای حمله مورچه باربر متمرکز بشید . دلیل اون اینه که واقعا شما تا وقتی که حداقل به لونه سطح 25 نرسید و ت8 ها را کامل دریافت نکردید انتخاب سبک بازی بی معنیه . من توصیه میکنم فعلا فقط روی مورچه باربر متمرکز باشید بعد از اینکه به ت 8 رسیدبد و مورچه های ویژه را دریافت کردید می تونید تصمیم بگیرید . ولی در هر صورت تقویت حمله مورچه باربر باعث تقویت دفاع مورچه نگهبان و سلامت مورچه تیرانداز میشه که هر دو اینها برای هر دو سبک خیلی مهمه .

image
image
image
image

خب امروز ما یه رویدادا جنگل بارانی هم داشتیم . اینجا نمی خوام اون را توضیح بدم چون واقعا کار خاصی نمی تونید الان انجام بدید . فقط شرکت کنید و جمع آوری . اگر خوش شانس باشید مثل من و تیم روبرو نباشه خوب کارهای دیگه هم میشه کرد . ولی جوایزش خیلی خوبه . حتما هر هفته برید و شرکت کنید . واقعا جوایز عالی در انتظار شماست

image
image
image
image
image
image

بازم سلام :raised_hand:t5:
هفت روز گذشت و من تا امروز ملکه را روی سطح 12 نگه داشتم و تا تونستم مابقی ساختمانها را ارتقاء دادم .خب فردا دیگه شیلد محافظت من برداشته میشد و به همین خاطر دیگه ملکه را بردم روی سطح 13 . وقتی شما به سطح 13 میرید حفاظت شما برداشته میشه . خب یواش یواش بازی میگه دیگه روی پای خودت وایسا . ولی من هنوز شروع به غارت نمی کنم و رو همون کلاس کشاورز می مونم . تا وقتی پادگانها نیروی خوبی ندارن و سطح انبارهای من پایین هست کلا ریسک غارت را نمی پذیرم :rofl: .
حالا میرم سراق رویداد انتخاب طبیعی و تا جایی که ممکنه به حرفش گوش میدم تا امتیازات اون را دریافت کنم
من دریافت 4 مورچه کارگر و آیتمهای تقویت مورچه را پیشنهاد میدم . اینها را زود تر از همه لازمم میشه
image

image
image
image
image
image
image

الان دیگه 4 مورچه کار گر دارم و 3 پادگان . فکوس میکنم روی آبدیت مخازن و پادگان ها و اونها را تا 13 بالا میارم و بعد دوباره میرم سراغ ارتقاء ملکه . این لوپ را تکرار میکنم و تو پست بعد براتون میگم چیکار خواهم کرد :laughing:

خب . دوستان من فعلا روی ملکه سطح 15 موندم . و سعی می کنم زیرساخت را با همون اولویتی که قبلا بهتون گفتم تقویت کنم . مخصوصا تمام تمرکزم را گذاشتم روی باز کردن صدف اول توسعه . یا همون جوایز متوسط . فکر کنم تا فردا دریافتش کنم . مصرف استخوان ماهی زیاده و اونهم کمیاب :rofl: در وقتهای هم که استخوان ماهی ندارم میرم سراغ تقویت نیروهای اعزامی

این پست را ویرایش میکنم و موارد مربوط به خرید را برای انسجام بهتر مطالب منتقل کردم به یه پست جدید . که می تونید اینجا اون را مطالعه کنید

خب تا ملکه سطح 16 خیلی چیز عجیب و غریبی نیست . مثل روال سابق رفتم جلو . سعی کردم یک تصویر کلی از آیتمهای که به دست آوردم براتون به اشتراک بزارم که نحوه پیشرفتم مشخص باشه . امید وارم مشخص باشه

خب الان شما الان دیگه حشره هم دارید . حشره خیلی مهمه در روند ارتقاء شما . من یک پست درام در باره حشرات اگر به مورد خاصی نیاز داشتید بگید آبدیت کنم

اما تو سطح مورچه من فعلا فقط روی سپر طلا هزینه کردم . این مورچه خاص را همیشه تو اولویت قرار بدید خیلی بدرد می خوره . ولی یادتون نره اگر تونستید بهش ستاره بدید این کار را نکنید اینقدر هم خوب نیست :rofl: . ولی بعدا با بیداری آشنا می شیم اون خیلی براش موثر تره تا ستاره
image

بیداری را می تونید از فروشگاه مارپیچ تهیه کنید . بعد از رسیدن این مورچه زیبا به 50 می تونید بیداری را هم فعال کنید

image
image

تو سطح تکامل هم خب خدا را شکر فعلا جوایز سطح دو فعلا شده . ولی یه نکته . من تا اینجا هر وقت تونستم روی این آیتم کار کردم ولی پیشرفت توسعه منطقه را دیگه میزارم برای روز سه شنبه هر هفته . چون اسکلت ماهی چیزی هست که تو این روز برای پیشرفت خیلی مهمه . تو روزهای معمولی فعلا پادگان \یشرفته را ارتقاء میدم . و تلاش میکنم برم برای ملکه 17 نقطه ایست قبل ما اینجاست

image
image

خب . رسیدم به ملکه سطح 18 . توصیه من شخصا اینه که اینجا هم جایی هست که باید چند وقت بمونید و زیر بنا را محکم کنید . انباره و تولیدات آب و قارچ و خاک را ارتقاء بدید تا حد ممکن .
عجله نکنید از اینجا به بعد دارید تبدیل میشید به یک طعمه خوشمزه برای دیگران . چرا ؟ :smile:
ببینید یه قانون محافظت باحال تو بازی هست . اونم اینه که اگر به شما حمله بشه یه محدودیتهای برای غارت سطوح بالا وجود داره . یعنی اگر کسی با ملکه سطح 25 به شما حمله کنه نمیتونه منابع شما را تو یه حمله جمع کنه ببره . پس اکثرا (تظمینی نیست :melting_face:) اگر بازیکن حرفه ای باشه هیچ وقت استقامت خودش را صرف یه لونه با بیش از اختلاف 5 سطح نمی کنه . پس کمی در امان هستید و تبدیل به مزرعه دیگران نمیشید البته اگر یادتون باشه من ملکه خودم را بردم سرورهای باتجربه تر :smiley: واسه همین تا حالا از شیلد استفاده نکردم . ولی برم رو ملکه 19 به بالا باید مراقب باشم :rofl:

خب یه بار مرور می کنیم تا اینجای کار چطور بازی کردم

1. تمرکز بر روی ارتقاء ملکه
  2. تمرکز روی ارتقاء وتولید مورچه بار بر
  3. تمرکز بر روی توسع منطقه در قارچ تکامل تا وقتی که جوایز مرحله 2 برای SVS آزاد بشه
  4. تمرکز روی ارتقاء پادگانها هم در سطح ساخت و ساز و هم بر روی نیروی اعزامی در قارچ تکامل تا مر حله باز شدن فرمانده ثانویه برای اینکه دوتا مورچه خاص را جا بشه بکنی تو پادگان
  5. تمرکز برای هماهنگی برای دریافت جوایز اقدام کلونی
  6. تمرکز روی دریافت هر 8 صدف ماموریت روزانه
  7. کمک به اتحاد فراموش نشه
  8. شکار 10 مارمولک سطح 5 هر روز
  9. شکار 20 حشره هر روز
  10. تمرکز روی بالا بردن کارخانه منابع
  11. ارسال نیرو به درخت هر روز
  12. تمرکز روی مورچه سپر طلا

خب تو این سطح ملکه دیگه منظر می مونم و تلاش می کنم ساختمانها را ارتقاء بدم اما تمرکز بیشترم میره برای روزهای SVS . d یعنی خیلی به آرامی این کار را میکنم و از سرعت برای هیچ کاری استفاده نمی کنم تا روزش . دیگه مرحله دوم جوایز باز شده و باید بتونم هر 6 صدف را در هر روز دریافت کنم . پس تمرکز برای استفاده از سرعت فقط میره در روزهای مخصوص هر کاری در هفته
قبول دارم کمی خسته کننده به نظر میرسه ولی ارزش انتظار را داره . بعدا خودتون میبینید

تونل نبرد را فراموش نکنید از امروز واجب هست
معدن کریستال هم که چند وقتی هست با ماست اونم یادتون نره
غار زیر زمینی هم حتما انجامش بدید
از محل زندگی حشرات هم غافل نشید . حشره موثر ترین آیتم بازیه
image

خب یادتمون نره یکی از رویدادهای خوب که اگر درست بازی کنید میشه همه جوایزش را گرفت را فراموش نکنیم هرچند اویل بازی یکم سخته
image

ولی اسکینهای بنفش که بدست میارید را باهاش فقط اسکین فعال کنید . همه اسکینهای که می تونید بگیرد را بگیرید . برای ستاره دار کردن لونه خرج نکنید مگر اسکینها یه روز تموم بشه . وقتی 100 قطعه را باهاش یه اسکین بنفش فعال کنید 1000 امتیاز برای ستاره می گیرد یعنی 10 برابر اون حالتی که خرج ستاره می کنید
image

وقتی به ملکه سطح 14 میرسم … به زودی

وقتی به ملکه سطح 15 میرسم … به زودی

وقتی به ملکه سطح 16 میرسم … به زودی

وقتی به ملکه سطح 17 میرسم … به زودی

وقتی به ملکه سطح 18 میرسم … به زودی

وقتی به ملکه سطح 19 میرسم … به زودی