راهنمایی حشرات

در این بخش سعی می کنم تجربیات خودم و بهترین پیشنهاداتی که در ضمینه پیشرفت حشرات را کسب کردم یا مطالعه کردم را با شما دوستان به اشتراک بزارم .
خب از اونجایی که خود من یک بازیکن F2P هستم (بابا برای ما تو ایران واقعا خرید کردن هم سخته و هم گرون :stuck_out_tongue_winking_eye:) از حشراتی شروع می کنم که رایگان هستن :smiling_face_with_three_hearts:

feed_avatar_13 سوسک شاخدار | Atlas Beetle

1 Like

20220818090327_feed_avatar_13

سوسک شاخدار | Atlas Beetle

برای هر بازیکن F2P واقعا از الزامات بازی هست . فارق از این که چه سبکی بازی می کنید به نظر
من یک بازیکن F2P بهترین حشره ای که می تونه ارتقاء بده همین سوسک دوست داشتنی هست .
هرچند وقتی می خواهی رایگان بازی کنی برای 11 ستاره اون باید بیش از یک سال بازی کنی
خوب اگر اهل پول خرج کردن هستید دیگه این بزرگوار را روش حساب باز نکن . بهتر از این بسیار است

خب فرض می کنیم تونستی این حشره را تا 11 ستاره ارتقاء بدی ببینم چه خاصیت های را بهمون میده
اول بگم این حشره به تمام انواع کلاسها یک نواخت و بدون تبعیض کمک می کنه و اصلا مال یه کلاس خاص نیست

• حمله همه انواع مورچه داخل پادگان های ما را تا 50 درصد افزایش میده :smiling_face_with_three_hearts:
  • دفاع همه انواع مورچه داخل پادگان های ما را تا 50 درصد افزایش میده :smiling_face_with_three_hearts:
  • سرعت حرکت نیروهای داخل پادگان را 55 درصد بیشتر میکنه :smiling_face_with_three_hearts:
  • سرعت مبارزه نیروهای ما را هرچی باشه 120 واحد افزایش میده :star_struck:
  • سلامتی نیروهای مستقر در پادگان را 25 درصد بالا می بره . در واقع برای سلامتیشون بیشتر دعا میکنه :smile:
  • مهارت های مربوط به حملات مورچه ها خاص را اگر فعال بشن تا 45 در صد افزایش میده :heart_eyes:
  • مهارت های مربوط به دفاع مورچه ها خاص را اگر فعال بشن تا 45 در صد افزایش میده :heart_eyes:
  • مهارت حمله در مقابل اثر ضد را تا 20 درصد افزایش
  • مهارت دفاع در برابر اثر ضد را تا 20 در صد افزایش میده

منظور از اثر ضد : مورچه تیرانداز در مقابل حامل و حامل در مقابل گارد و گارد درمقابل تیر انداز تخریب بیشتری دارند .

• ودرنهایت 15 درصد قدرت تخریب را بیشتر می کنه

خب اگر این دوست گرامی را اگر حوس کردید به عنوان کمکی یک حشره دیگه استفاده کنید بیخیال همه اطلاعات بالا بشید , در این حالت
مهارت حمله در مقابل اثر ضد و مهارت دفاع در برابر اثر ضد را به حشره اصلی کمک می کنه. البته 10 درصد

بریم سراغ مبحث دوست داشتنی تقویت
خوب بسته به سبک بازی میشه گفت این قسمت سلیقه ای و تقریبا مشخصه . ولی بهترین پیشنهادی که در مورد تقویت را مطالعه کردم اینجا براتون به اشتراک میزارم . به درد من که خورده امید وارم برای شما و سبک بازی شما هم خوب باشه

با تشکر از کمک دوستمون Phoenix_1988

1 Like