اگر یه روز از اول شروع به بازی میخواستم بکنم

خب تا ملکه سطح 16 خیلی چیز عجیب و غریبی نیست . مثل روال سابق رفتم جلو . سعی کردم یک تصویر کلی از آیتمهای که به دست آوردم براتون به اشتراک بزارم که نحوه پیشرفتم مشخص باشه . امید وارم مشخص باشه

خب الان شما الان دیگه حشره هم دارید . حشره خیلی مهمه در روند ارتقاء شما . من یک پست درام در باره حشرات اگر به مورد خاصی نیاز داشتید بگید آبدیت کنم

اما تو سطح مورچه من فعلا فقط روی سپر طلا هزینه کردم . این مورچه خاص را همیشه تو اولویت قرار بدید خیلی بدرد می خوره . ولی یادتون نره اگر تونستید بهش ستاره بدید این کار را نکنید اینقدر هم خوب نیست :rofl: . ولی بعدا با بیداری آشنا می شیم اون خیلی براش موثر تره تا ستاره
image

بیداری را می تونید از فروشگاه مارپیچ تهیه کنید . بعد از رسیدن این مورچه زیبا به 50 می تونید بیداری را هم فعال کنید

image
image

تو سطح تکامل هم خب خدا را شکر فعلا جوایز سطح دو فعلا شده . ولی یه نکته . من تا اینجا هر وقت تونستم روی این آیتم کار کردم ولی پیشرفت توسعه منطقه را دیگه میزارم برای روز سه شنبه هر هفته . چون اسکلت ماهی چیزی هست که تو این روز برای پیشرفت خیلی مهمه . تو روزهای معمولی فعلا پادگان \یشرفته را ارتقاء میدم . و تلاش میکنم برم برای ملکه 17 نقطه ایست قبل ما اینجاست

image
image