مهارت مورچه های خاص

خوب تو این پستها می خوام در باره مهارت مورچه های خاص صحبت کنیم . اول بگم من خودمم دارم یاد میگیرم خودتون با دقت مهارتها را بخونید و از نوشته های من فقط به عنوان یه سرنخ استفاده کنید . نه به عنوان یک سند

اول از مهارتهای عمومی تر شروع میکنم و بعد تو روزهای بعد میرم سراغ مهارتهای خاص برای هر مورچه رهبر و سعی میکنم دید خودم را نصبت به هر مورچه براتون توضیح بدم . شما هم دعا کنید من تو هر تخم نارنجی یکی از این مورچه ها بگیرم . :smile:

مهارت فرماندهی

1

مهارت فرماندهی بگم افزایش سطح نیروها بگم تسلط بگم . به هر حال از عکس معلومه در باره چی حرف میزنم
خوب این عنصر را برای هر مورچه قرمز که می خواهید نگه دارید تا می تونید افزایش بدید . جمعیت مورچه های که میتونه هدایت کنه را افزایش میده که نقش خیلی مهی همه جا داره . اگر مور چه را ستاره دار کنید . و این آیتم را به سطح 20 ببرید آسیب حمله را تا 50٪ افزایش میده

مهارت مورچه رهبر

5

خوب باز کردن این مهارت یکم سخته . چون دقیقا به یک نسخه دیگه از همین جونور نیاز دارید . ولی اینا بگم من خودم تا وقتی نتونم این مهارت را باز کنم روی مورچه رهبر بیش از سطح چهار سرمایه گزاری نمی کنم . با بازکردن این مهارت و ارتقاء اون تعداد نیروهای که میتونه رهبری کنه زیاد میشه تا 250 ٪ وبسته به نوع مورچه قرمز ی که براش این آیتم را فعال کردید سلامت و میزان قدرت حمله و دفاع را افزایش میده .

فقط دقت کنید برای نوع N مورچه ای که رهبری میکنه فرقی نداره ولی برای نوع تیرنداز و دفاع و حامل اگر مورچه گروهش هم نوع نباشه فقط تعداد اونها را افزایش میده و خبری از بقیه افزایشها نخواهد بود. این مطلب برای مابقی هم صادقه دیگه تکرار نمیکنم برای هر آیتم

مهارت دفاع

3

خوب قدرت دفاع مورچه های همراهش را اگر مورچه رهبر N باشه تا 55٪ و اگر از انواع دیگه باشه و سربازهاش هم هم نوع خودش باشن تا 75٪ افزایش میده البته تو بالاترین سطح

مهارت حمله

4

قدرت حمله مورچه های همراهش را افزایش میده بین 55 تا 70 درصد در بالاترین سطح

مهارت حمله گسترده

2

حمله افسار گسیخته من بهش میگم خر… (بقیه اش را خودت حدس بزن :smile: )
حیف که فقط تصادفی ماکزیمم میزنه ولی وقتی میزنه بد میزنه . میتونه تا سه سطح بالاتر از خودش را مورد حمله قرار بده . پس دقت کنید بهترین جاش ردیف یک هست . که اگر شانستون زد به هر سه ردیف حمله کنه .

مهارت نیش بزرگ

6

نیش بزرگ . اینم تصادفی عمل میکنه و برد موثر اون 2 هست . پس اگر مورچه با این قابلیت را تو ردیف 3 گذاشتی توقع نداشته باش این آیتمی که کلی هم خرجش کردی برات کاری کنه

مهارت حمله رعد اسا

9

حمله رعد اسا . اینم تصادفی می تونه تا سه سطح بالا تر از خودش نفوز کنه

مهارت پوسته سخت

10

جان سخت دوست دارم بهش بگم . خبر خوب اینکه نفوذش شانسی نیست و خبر بد اینکه فقط تو ردیف خودش عمل میکنه و تا 50٪ می تونه قدرت دفاعی شما را بالا ببره

مهارت حفره ساز

11

سوراخ کن یا بهتر بگم حفر ساز . برای یک راند کار میکنه ولی برد موثر اون 5 هست . کلا بیرون هم بزاریش برات یه کارای میکنه :smile:
35٪ شانس داره که تو بالاترین سطح خودش بتونه دفاع دشمن را در هم بکوبه واسه اگر شانس شما باشه و عمل کنه پوست حریفا میکنه . هر چند ما اگر شانس داشتیم که … :smile:

خوب تا اینجا سعی کرد مهارتهای عمومی تر را مختصر بگم . تو پستهای بعدی میرم سراغ خود مورچه های خاص و مهارتهاشون و تا جایی که بلد باشم توضیح میدم .

مهارتهای خاص Dusky Lurker

مهارتهای خاص Crimson Fragger

3 Likes

مهارتهای خاص Dusky Lurker

امروز تونستم یه پوسته جدید برای DL بگیرم و مهارت 6 اون را باز کنم . گفته بودم تا وقتی که مهارت 6 را باز نکنم روی هیچ مورچه ای بیش از مهارت 4 سرمایه گزاری نمی کنم .
وقتی مهارت 6 آزاد شد . تمام مهارتهای مانده اون را آزاد کردم . و برای ارتقاء مهارتهاش منتظر CA بعدی هستم.
این مورچه های فصلی هیولاهای هستن . گزارش زیر را نگاه کنید مقایسه اون با یه مورچه 2 ستاره خاص .
این گزارش حمله به یک مارمولک هست

خط یک من تو این شکار

خط دوم
این مورچه خاص فصلی را هم گذاشتم خط دو . تو قسمت مهارتها میگم چرا اینکار را کردم

خط سوم
دقت کنید این مورچه جاش تو خط دو خوب نیست ولی از همه بهتر تو کشتن بر اساس عده سرباز عمل کرده خیلی بهتر از خط یک من . البته به خاطر اون مروچه ردیف دو هست که تو قسمت مهارتهاش توضیح میدم

مهارتهای خاص DL

Screenshot 2023-04-20 090358

اگر این مهارت را افزایش بدید تو سطح 20 می تونه تا 60٪ دفاع یکی از خطوط دشمن را به صورت تصادفی کاهش بده . خوب بردش هم که 4 هست . یعنی اگر تو دو باشه حتما یکی از خطوط دشمن در هم می پاشه

Screenshot 2023-04-20 090543

این هم مهارت تاکتیک . … عاشقش شدم :smile: … شانس 60٪ داره تا 255٪ یکی از خطوط دشمن را بترکون البته من با لاتزین حد را میگم . پایین تر حد تو تصویر مشخصه … ولی از همه مهمتر اینه که تا 35٪ مهارت وآسیب خط بعدش را اضاه میکنه . یعنی تو حمله به مارمولک این 16٪ رو خط سه تاثیر داشته

Screenshot 2023-04-20 090741

این مهارتم که حرف نداره حمله خط خودش را تو بالاترین سطحش 50٪ میتونه اضافه کنه

Screenshot 2023-04-20 090835

این خیلی باحاله . از اسمش مشخصه رهبر واقعی :star_struck:

تو بالاترین سطح حمله تمام نیروهای ما را تا 65% با لا میبره و از همه مهمتر تو راند دوم یک بار تا سطح 500٪ به خط پشتی دشمن آسیب میزنه …

بی صبرانه منتظرم تو بالاترین سطح مهارت ها امتحانش کنم

1 Like

مهارتهای خاص Crimson Fragger -- CF

یکی از بهترین مورچه های خاص برای خط آخر هست این عزیز دل . و خوشبختانه تو جوایز جزیره گمشده بهتون داده میشه . و نیازی به دعا کردن برای بیرون کشیدن اون از تخم مورچه نیست . خوب اگر حوصله کنید و نخواهید پول خرج کنید بعد از 7 تا جزیره 5 ستاره اون را خواهید داشت . خیلی زمان نمی بره تقریبا یک روز + سه ماه + یک سال :rofl:

بریم سراغ مهارتهای خاص

مهارت دوبار ضربه GF

٪80 شانص حمله به یکی از خطوط دشمن را دارد برای دوبار حمله میکنه و با برد موثر 5

مهارت پوسته خونین GF

در بالاترین سطح تا 50٪ می تونه قدرت دفاعی مورچهای خط خودش را افزایش بده

مهارت آمایش GF

سه ردیف دشمن را به صورت تصادفی مورد هدف قرار میده .

٪100 اماده هست و در بالاترین سطح برای دو راند تا 35٪ آسیب خط خودش را افزایش میده . وبعد در بالاترین سطح میتونه خودش تا 280٪ به تمام خطوط دشمن آسیب بزنه

7f1815d020af64f14626985e8174d64875b62e73

2 Likes