روز دوم رویداد SVS (جمع آوری منابع)

برای این روز بهتره که از روز قبل آماده باشید. بسته به زمان مورد نیاز برای پایان . از روز قبل برای جمع آوری اقدام کنید وبعد از ریست سرور قبل از پایان زمان توت فرنگی خودتون را استفاده کنید .

نکات مهم برای این روز

ملکه Cultivator باشه (قبول دارم هم زشته و هم کند :smile: )
پاهای ملکه را بر اساس نوع جمع آوریتون تنظیم کنید . افزایش ظرفیت یادتون نره (من شخصا برگ را بیشتر می پسندم )

افزایش سرعت جمع آوری را فعال کنید . محاسبه زمان را با توجه به این آیتم در نظر بگیرید.

ملخ خیلی به درد این روزها میخوره . ارتقاء بدید هرچند از 8 به بعد خیلی غیر منصفانه منابع میخواد :smile:

خوب اینم تاثیر زیادی داره

و همینطور سطح VIP
اخیرا @Sarluna پست کاملی در رابطه با VIP گذاشته . از اینجا می تونید مطالعه کنید .

ولی یکی از اصلی ترین موارد که خیلیها حواسشون بهش نیست . مورچه های هست که برای این کار میفرستید
حتما T1 ,T2 را اختصاص بدید . من به شخصه هر دو را دارم . T2 خیلی به کار میاد . جای دیگه هم بدرد میخوره که به مطلبش برسیم میگم . T1 هم همینطور تو یکی دیگه از روزها رویداد کاربرد خوبی داره
بالا ترین سرعت و لود مال همین دوتا هست :kissing_heart:

image

این شکلکها هم بعضی هاش به درد رویدادها میخوره اما راستش نمیدونم همینقدر که اونها را کسب کنید تاثیر داره یا حتما باید تو زمین بازی قرار بگیره . اگر کسی می دونست بگه چون راستش بعضی از اونها خیلی زشته :smile:

3 Likes