About the فارسی category

محل بحث به زبان فارسی

تمامی موضوعات این دسته باید به زبان فارسی باشد. موضوعات و پاسخ های فارسی در هر دسته بندی بین المللی نیز پذیرفته می شود. دسته هایی که با نماد کره مشخص شده اند، بین المللی هستند.

با استفاده از نماد کره در پایین پیام می توانید هر موضوعی را ترجمه کنید یا به آن پاسخ دهید

2 Likes

ممنون بابت ایجاد قسمت زبان فارسی … :pray: :pray:

1 Like

سلام.
من تازه این بازی رو شروع کردم
چند بار اتک زدم… اتک های ساده… حالا الان هر کاری میکنم نمیشه و همش مارچ صفر میاره

لطفا یکی راهنمایی کنه مشکلم چیه…
لطفا واضح بگین من سر در نمیارم خیلی چیزهارو

1 Like

سلام .
خوشحالم که شما را می بینم .
خوشحال میشم بتونم بهت کمک کنم . قبول دارم اوایل بازی شما کمی سر در گم هستی منم همینطور بودم .
لطفا گزارش یکی از حملاتت را ارسال کن تا برات بتونم توضیح بدم .
لطفا هر سوالی داری لطفا در قسمت پرسش و پاسخ بنویس .

سلام خوبی ببخشید من نمیدونم چطوری لوله تو جنگ ببرم بالا مثلا به یک موجودی که لول اش 4 هست میخوام حمله کنم ولی میزنه شما فقط میتونی به لوله 3 حمله کنی درصورتی که ازم خواستن به لوله چهار حمله کنم حالا باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی ام کنید

دقیق متوجه منظورت نشدم . فکر کنم بازی را تازه شروع کردی … برای ارتقاع باید ملکه را بالا ببری . اگر پیش نیازی بخواد خودش راهنمایی میکنه

سلام داداش برای اینکه جزو مدیر انجمن یا ناظر بشم چیکار باید بکنم؟

سلام . دوست من خوش اومدی
شما باید از طریق آدرس زیر برای هر تیمی که به آن علاقه دارید فرم را ارسال کنید

امید وارم خیلی زود در کنار خودمون ببینمت

اینو اره درخواست دادم چند روز پیش هنوز جواب ندادند

خوبه . یک تایمی زمان میبره تا باشما تماس بگیرن . بسته به نیازشون داره . ولی پیشنهاد میدم اگر برای تیم ناظر میخوای اقدام کنی . از همین الان شروع کن . میتونی تو قسمت فارسی پست آموزشی بزاری . این خودش باعث میشه به شما به عنوان یک فرد فعال نگاه بشه و تاثیر خوبی داره . من شخصا اوایل اصلا نمی دونستم تیم ناظر چی هست و چطوری باید ثبت نام کنم . درخواست کردم به انجمن زبان فارسی را اضافه کنن . خدایش خیلی هم زود این کار را کردن و منهم مشغول شدم . حدود دوماه بعد یکی از دوستان بهم گفت چرا عضو گروه ناظر نمیشی و من تازه به فکر افتادم . ولی باتوجه به فعالیتم از طرف مدیر تیم پشتیبانی خوبی شدم .
امید وارم موفق باشی برادر

1 Like

ممنون باشه

1 Like

پروفایل چطور بارگزاری کنم تو نسخه ایرانی؟ فقط گزینه دوربین هست حتی اجازه دسترسی به گالری هم دادم باز فقط گزینه دوربین هست

@Hadi سلام
.
آلبوم دقیقا زیر دوربین هست
image

خود گزینه دوربین را هم امتحان کنید در برخی از دیواسها و نرم افزارهای دیگر دیدم که بعد از انتخاب دوربین امکان انتخاب تصویر از گالری نیز وجود دارد

امتحان کردم هرکاری میکنم نمیشه

@Hadi

نمی دونم دلیلش چی هست . ولی یه پیشنهاد دارم که جواب میده حتما
نسخه ویندوز بازی را دانلود کن . چند مرحله اولیه را برو جلو بعد به جمیل بازی کانکتش کن . همون اول همموقع لود گزینه اتصال داره ولی من هر کاری کردم اونجا نشد :smile:
تو اون نسخه فقط آپلود تصویر از روی PC وجود داره
من خودم بیشتر با PC بازی میکنم :laughing:

لبتابم خراب شده😂 پیام دادم به پشتیبانی بازار گفت نسخه ایرانی مشکل داره پولتون رو برمیگردونیم😐

1 Like

باید اول حشرات سطح ۱ و دو و سه شکار کنی به ترتیب مثلا عنکبوت ۱و ۲ و ۳ تو عنکبوت یا حشرات لول ۳ را نزدی بخاطر همین باید قدرتت سنجیده بشه بعد بری ۴ …یبکبار ۳ را بزن از همان نوع بعد ۴ بزم

هرچیزی محدودیت داره مثلا جایزه اول مارمولک ۱ هست و تعداد شکارش ۱۰ بار اگه بیشتر بزنی فقط استقامت کم میشه ولی جایزه و منابع نمیده

سلام . دوست من از اینکه در بحث مشارکت می کنید خوشحالم .
ولی حمله به مارمولک در هر سطحی در صورت پیروزی شما جوایز را بهتونم بر میگردونه . شما از همون روز اول میتونید مارمولک سطح 5 را شکار کنید . حتی با یک عدد مورچه به خاطر اینکه سرور برای رالی شما یک کمکی ارسال میکنه که اون توان نابودی مارمولک 5 را داره .
تو لینک زیر می تونید نمونه اون را ببینید

نسخه فارسی بازی درست کار میکنه؟ آخه به اکانت اصلی وصل نمیشه