مرکز اصلاحات سربازها

امروز میخوام در مورد مرکز اصلاحات که تو بازی به نام مرکز بازپروری ترجمه شده توضیحاتی خدمتتون بدم
اول از هر چیز یک آموزش خوب و جامع توسط @Sarluna نوشته شده .

من سعی میکنم اطلاعات این پست را به زبان فارسی و ساده به همراه تجربیات خودم بنویسم . البته نه به جامعیت پست دوستمون :laughing:

شرایط به دست آوردن ساختمان

وقتی ملکه شما به سطح 22 برسه ساختمان بازپروری را می تونید داشته باشید . این ساختمان برای افزایش قدرت شما نقش چشم گیری داره

اصلاحات و تقویت

این اصلاحات برای مورچه های تیرانداز | باربر | نگهبان به صورت مجزا انجام میشه .

برای هر نوع سرباز شما سه قسمت ثابت دارید که مخصوص همون نوع هست و دو اسلاد متغیر که می تونید از اونها را بین انواع اصلاحات جابجا کنید . البته تو جه کنید که سطح ساختمان شما در آزاد سازی اسلادها تاثیر داره . و همینطور سطح اصلاحات اولیه

گزینه های 1و2و3 اصلاحات اولیه هستن و برای هر نوع مورچه ثابت هست . تیرانداز مخصوص به خودش را داره و باربر و گارد هم همینطور و کامل کارایشون مشخصه منم براتون یه کپی ازشون میزارم :laughing:

تصویر اصلاحات ثابت نیروها

گزینه 7 هم مربوط به اصلاحاتی هست که فروشی هستن و تو رویداد های مختلف برای فروش عرضه میشن

تصویر اصلاحاتی که از طریق خرید فعال میشن

از اینجا به بعد میرم سراغ اصلاحات متغیر و نحوه استفاده از اونها
اول از همه بگم سبک بازی شما مهم هست . و اینکه اولویت شما چیه (رویداد جزیره . مبارزه با موش خرما و مورچه خار یا غارت و مبارزه روی سرور ) دقت کنید اصلاحات به این آسونی گیرتون نمیاد . با توجه به اولویتی که دارید اونها را ارتقاء بدید
دوم اینکه اصلاح را روی سبک بازی اصلی تنظیم کنید (تیرانداز | باربر | نگهبان)

تقویت بدن : این آیتم سلامتی نیروهای شما را بالا میبره حمله و دفاع هم نداره اینطور که فهمیدم . ولی من روی سلامتی در هجوم بیشتر کار کردم

توضیحات تصویر
حمله تهاجمی : بر روی هر سبک حمله ای موثر هست . نبرد با حریفان و یا شکار … با توجه به سطحش میتونه قدرت حمله تمام جوخه را افزایش بده
سلامتی در هجوم : بر روی هر سبک حمله ای موثر هست . نبرد با حریفان و یا شکار … سلامتی نیروهای شما را افزایش میده . برای سبک تیر انداز توصیه می کنم … کلا اگر تیر انداز هستید سلامتی برای نبردها خیلی موثر هست . چون از نظر سرعت حمله برتری به حامل و نگهبان ندارید :laughing: هرچی بیشتر زنده بمونید تو دور بعد ضربه بیشتری میزنید (البته سرعت نبرد به آیتمهای زیادی بستگی داره . در شرایط مساوی مثال زدم)
اسید جهش یافته : خب این دوستمون فقط برای روز 7 از رویداد SVS و راند اول مناسبه . آسیب به موش خرما را افزایش میده. بسته به سطح هرچی بیشتر بهتر :heart_eyes: . برای حمله به موش خرما حمله تهاجمی را باهاش تراز کنید
فک نفوز کننده : این آیتم را هم تو هر روز از رویداد مورچه خوار روی نیروی که اون روز باهاش حمله میکنید قرار بدید . بسته به سطح هرچی بیشتر بهتر :heart_eyes: . حمله تهاجمی را باهاش تراز کنید
تقویت سر : من عاشق این هستم و اولویت ارتقاء روی همین مورد و مورد بعدیه برای من :smiling_face_with_three_hearts: این مورد قدرت حمله شما را در مقابل نیروهای جزیره بالا میبره . کلا تو جزیره فعال میکنم . دقت کنید برای خارج از جزیره کاربردی نداره همینطور برای موش خرما و مورچه خوار
تقویت شکم : این مورد دوم دوست داشتنی بعدی من :smiling_face_with_three_hearts: این مورد سلامتی شما را در مقابل نیروهای جزیره بالا میبره . کلا تو جزیره فعال میکنم . دقت کنید برای خارج از جزیره کاربردی نداره همینطور برای موش خرما و مورچه خوار
تقویت سینه : این مورد دفاع شما را در مقابل نیروهای جزیره بالا میبره . دقت کنید برای خارج از جزیره کاربردی نداره همینطور برای موش خرما و مورچه خوار . حقیقت دفاع اولویت آخر من هست . شاید اشتباه کنم ولی خب نظرمه دیگه :roll_eyes:
فک منعطف : برای حمله به لونه کاربرد داره . حقیققت من زیاد ازش استفاده نمیکنم چون خیلی تو سرور اصلی نیستم ولی وقتی بخواهید با یه لونه دیگه مبارزه کنید تاثیرش بدک نیست هرچند ترجیه من همون حمله تهاجمی هست
پوسته سخت : دقیقا شبه فک منعطف عمل میکنه .ولی تو قسمت دفاع
زره فیبر : خب اینم یه آیتم دفاعی هست و لی قدرت تهاجم شما را موقع دفاع بالا میبره
تقویت بدن : این آیتم سلامتی نیروهای شما را بالا میبره حمله و دفاع هم نداره اینطور که فهمیدم . ولی من روی سلامتی در هجوم بیشتر کار کردم

خب . یکی از دوستان پرسیده بود کدوم سبک بازی را روش فوکوس کنیم . حقیقت اینه که دست شما نیست زیاد مگر اهل \ول خرج کردن باشید . واگر بنه با توجه به مورچه های خاصی که میگیرید سبک شما مشخص میشه و این بسته به شانس شما داره .
چون مورچه های خاص وترکیبی که به دست میارید خیلی تاثیر گذاره .

اما برای قسمت اصلاحات از نظر من اولویت با حمله تهاجمی و سلامتی در نبرد هست . حداقل تا سطح 25 . و بعد تمام توانم را روی تقویت سر و تقویت شکم برای جزیره میزارم … البته اسید جهش و فک نفوذ کننده را هم حداقل تا 25 می رسونم

.امید وارم این پست براتون مفید باشه

1 Like