فکت!!!!!!

سلام وقتتون بخیر

این همه استعداد تشویق نداره ؟! :grin::smiling_face_with_tear:

وقتی منابعت تموم شده و منتظری ساختمونات کامل شن.

1000654159

#بیکاری
75304366

@Astrid @Daliane @Lira @loidxl @Sarluna

3 Likes

سلام . دوست من . به انجمن خودت خوش اومدید . می بینم که ذوق هنری هم داری :smiling_face_with_three_hearts:. عالیه دوستش دارم :heart_eyes:

2 Likes

سلام و از شما ممنونم ،
واقعا ممنونم ،کل مطالبی که قرار دادید رو همرو خوندم ،تازه الان فهمیدم چه خبره :smiley:
مثلا برای لانه کفشدوزک عجیب غریب قافلگیر شدم .
اگر میشه یه پست درست کنید ،الان شروع کردی دقیقا چیکار کنی و مسیر بازی
لطفااااااااا :smiling_face_with_tear::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

ادمین ها
لطفا این دوستمون رو حمایت کنید مطالب بیشتری قرار بده
حمایت حمایت حمایت حمایت:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
خیلی خفنه :face_holding_back_tears:
ویکی‌ پدیا انقدر دقیق توضیح نمیده که ایشون توضیح داده :face_holding_back_tears::smiling_face_with_tear::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

سلام دوست من .
ممنون از لطف شما . چشمان شما نوشته های من را زیبا میبیند . خوشحالم که برخی از نوشته های من برای شما مفید بوده .
در مورد اینکه مسیر بازی را چطور باید جلو بری واقعا نمیشه دقیق گفت . به عوامل مختلفی بستگی داره مثل

• شما میخواهید رایگان بازی کنید(P2F) یا می خواهید برای بازی هزینه کنید (P2W)
  • چقدر زمان در روز میتوانید بازی کنید
  • علاقه به جوایز و سبک امتیازات مبارزه با مورچه خوار و گراندهاگ (PVE)هستید یا مبارزه نفر به نفر (PVP)
    ولی به صورت کلی من شخصا برای ارتقاء توصیه میکنم بر روی ملکه متمرکز باشید و ملکه را ارتقاء دهید . او پیشنیاز ارتقاء خود را به شما میگوید و مجبور هستید قبل از ارتقاء آن پیشنیازها را مهیا کنید . وقتی به 25 رسیدید دیگر خودتان مسیر و اولویتهای دیگر را می دانید . برای آیتهمهای تکامل هم به همین صورت همیشه آیتم پایین تر را انتخاب کنید . به شما پیش نیاز را می گوید فعلا به اندازه پیش نیاز آبدیت کنید و به یاد داشته باشید که هر چه سریع تر به انتها برسید بهتر است تا اینکه همه را تا آخر آبدیت کنید و به مرحله بعد بروید .
    و مهمترین گزینه تکامل را هر گز فراموش نکنید . رسیدن به جوایز 2 برابر از همه چیز مهمتراست . پیش نیازهای آن را دنبال کنید تا بتوانید به انتها برسانید
    image

@RengoKo شاید اینم مفید باشه . تازه تازست . والبته کار زیاد داره

واقعا از شما ممنونم که انقدر زحمت کشیدید ،واقعا ممنونم.

2 Likes