انتقال اکانت از نسخه اصلی به نسخه مخصوص ایران و نحوه خرید بهینه در رویدادها

خب توی بازی رویدادهای متنوعی میاد گاه گداری که تو این سری پستها بهترین روش خرید برای هر رویداد را توضیح میدم . تا بتونیم خرید مرقوم به صرفه تری داشته باشید . سعی میکنم در باره آیتمهای موجود در هر رویداد هم توضیح بدم
خب الان رویداد تر کیبی عنکبوت انیمه یا همون کوموکو شروع شده

خب یکی از بهترین رویدادها را می تونم بگم غار نوردی هست . هم امتیاز خوبی میده و کلی آیتم اضافی به شما میده

الان که براتون می نویسم تو این رویداد آیتمهای جالب پیشنهاد شده . خب هر بار که این رویداد میاد آیتمهای خوب و متفاوتی داره . و اکثرا 6000 امتیاز برای در یافت اونها باید جمع کنیم . اول میرم سراغ خوباش
image

پیشنهاد من برای خرید تو این رویداد اول حشره عقربک هست و دوم مورچه برگ پا . البته اگر سبک بازیتون حامل هست .
حشره عقربک از بهترین و جدید ترین حشرات بازی هست .و قدرت شما را چند برای سبک تیر انداز هست . خوبه ولی قدیمیه و در رویدادهای بعدی با همین مقدار هزینه بهترش گیرتون میاد . پس صبور باشید

شما با انجام کارهای روزمره و صرف 15 هزار الماس تا پایان رویداد حداقل 600 امتیاز را دریافت می کنید . ولی برای خرید تا روز آخر فقط سه آیتم با خرید محدود را روزانه بگیرید در واقع روز 800 هزار تومان خرید کنید و بسته آخر با محدودیت 10 تایی و قیمت 2.5 را فقط روز آخر و به تعداد مورد نیاز بگیرید . . به صورت معمول شما با هزینه 10 تا 15 میلیون بسته به شانستون می تونید امتیاز لازم برای خرید ایتم محبوبتون تو این رویداد بگیرید . بسته های دیگه را پیشنهاد نمی دم . البته اگر دوست دارید چند آیتم بگیرید و می خواهید هزینه بیشتری کنید این رویداد از ارزون ترین رویدادها هست . تو خیلی از رویدادها شما هزینه بیشتری برای دو آیتم باید انجام بدید . آخرین تجربه که یکی از دوستانم به اشتراک گذاشت با حدود 20 میلیون تونست دو نسخه از جدید ترین مورچه را بگیره که همین کار برای رویدادی مثل خرچنگ برای یک نسخه حدود 18 میلیون آب میخوره . توصیه من اینه که تاس را یکی یکی بندازید . به نظر من بهتره براش دلیل خاصی هم ندارم :smile:

2 Likes