А чи багато у грі Українців?

Як до вас можна потрапити?ми на даний момент на 650,і один з наших на вашому сервері зробив твінка,і ми дуже хочемо потрапити до вас .

Підтверджую :smiling_imp: Шукаємо однодумців, хто прагне грати і розвиватися разом.
Є ціль - 995 сервер, хочемо до українців. Шукаємо ходи і виходи. Зараз на 650 сервері. Якщо хтось готовий приєднатися, Велкам. Ми зараз в ані IFU

3 Likes

На нашому сервері 1049 через 6 днів розпочнеться івент “закинутий острів”.Хтось знає, чи можемо ми запросити Вас в свій район хоча б на період цього івента?Самостійно наш альянс участі в цьому змаганні взяти не може.Якщо знаєте, як запросити- напишіть.

Під час реєстрації буде проводитися збір на острів. Ви зможете запросити інших учасників до себе, або самим приєднатися. Все , що знаю, так само вперше йду на острів.

1 Like

Мар’яна, тоді я запрошую Вас і нам треба ще 30 людей, які мають солдат т8, бо в нас своїх тільки 4.

Друзі відкритий созив в український альянс на 995 сервері, хто хоче приєднуйтеся, разом буде веселіше)

720, Ukrainian steel
Через тиждень повертаємось з острову, відкриваємо созив

1 Like

Чому ви ще не з нами🙈?
Я вже задовбалась шастать по серверам вишукувати українців😂

Привіт. Теж хочу спілкуватися з українцями. Але українського альянсу не можу знайти. Допоможіть,як це зробити?

Мабуть 623й сервер мертвий. Я он коли написав повідомлення , а відповіді і досі нема((

Тут ще має значення діапазон доступних серверів, наприклад в нас поки доступні лише 651-750

У вас відповідно поки крайній доступний 650й(
Суміжного нажаль поки не зробили(

1 Like

Наразі відкрито созив на 720 сервері , альянс OYA, можна транзитом через них, головне напишіть лідеру що ви до UKR

Привіт,
є хтось 301-450, маякніть будьласка

1 Like

Є український алл на 02-300 серверах?

+,багато

922 сервер - є український альянс, наразі можна стрибнути з 851-950 серверів

Чи є укр. альянс на серверах 1101-1125?

A post was split to a new topic: T9 shooter requirements

A post was split to a new topic: how can I change my account