А чи багато у грі Українців?

а як же без нас, разом нас багато

1 Like

А чи багато у грі Українців? - #59 by killallrut bnjjj

Я також з України

4 Likes

701-750. Є українські клани?

Шукаю Український клан

На 857 сервері є український альянс, зараз топ 3.
Перейшов сюди сам на попередній міграції.
Дуже хороший сервер для розвитку новачків, оскільки воюємо 2 дні, 5 днів миру - не паримось за щити (але нейтралів можна грабити постійно). На найближчій міграції можете заскакувати, будемо батька бити, бо разом легше)

2 Likes

Всім привіт!) Я на сервері 1011 , шукаю український альянс , кажуть що скоро міграція , побратими відгукніться!! Всім доброго здоров’я :ukraine::ukraine::ukraine:

2 Likes

Шукаю українську спільноту на 950- 1000 серверах.

1 Like

Усім привіт
А як можно добавить до вас у группу?

2 Likes

У нас альянс українців, сервер 995. Приходьте, будемо дуже раді! Входимо в ТОП7

Сервер 995, чекаємо на вас!!! Альянс CrazyUKR. Майже всі українці. Якщо ви з почуттям гумору - тоді точно наша людина :hugs:
Знайдіть нас! Ми допоможемо з розвитком, з порадами і захистом. Воюємо 1 день на 2 тижні, а так - всі івенти, експедиції разом.
Королюємо на дереві почерзі - багато іноземців, майже всі друзі, але є і задіри - вирішуємо всіма топами проблеми.
Заходьте до нас!!! Ми дійсно шукаємо активних гравців, щоб стати ще сильніше.
З повагою до всіх - NataliFox

гарна новина, коли буде міграція прилечу до вас, бо в мене на 997 пів сервака “сила в правде”, вагнера, Zники і інше лайно=\

2 Likes

Ой як чудово!!! Приходьте - зустрічаємо всіх з обіймами!!! Скажу чесно - у нас теж є ті хто нас не любить)))) як кістка їм в горлі і в день чистки до нас біжать. Але це гра))) і в цей день треба вдягнути щит, або якщо є “зуби” - можна дати по зубах)))

У нас багато на сервері Філіппін, В’єтнам, Америка.
У нас такий вік гравців : 20+, 30+, 40+ і навіть 50+ - всім буде про що побалакати.
Я дуже рада, що є наші рідненьки і ми можемо стати ще сильніше разом!!

Приходите до нас якщо ще не знайшли клан. Сервер 995 CrazyUA

Приходите до нас якщо ще не знайшли клан. Сервер 995 CrazyUA . Будемо дуже раді

1 Like

724 aльянс CHI, один з найсильніших на сервері, нас троє)

Ци берете перемогу на сервері в боротьбі районів?

Тоді тримаєм зв’язок і коли буде міграція, будем шукати один одного.Поки збираєм міжсерверні тп.

651-750 э українці???

Кого саме з 623 шукаєте?якщо алл KUK то я один з них,ми всі перелетіли на 650 і шукаємо як летіти далі.
Всім гарного дня!!!

1 Like