در مصرف قارچ صرفه جویی کنیم

6546

قارچ یکی از کمیاب ترین مواد مصرفی در بازی مورچها است . تولید آن زمان زیادی مصرف میکند . و برای توسعه برخی از ساختمانها ضروری است . با این حساب هزینه آن باید مدیریت شده باشد .
ارتقاع محل تولید قارچ در بازی هزینه بالایی ندارد . توصیه می کنم هرچه زود تر آن را به بالاترین سطح ارتقاء دهید .

همیشه سطح منبع مورچه قارچ را با کفش دوزک کنترل کنید . و برای خرید قارچ و قرار دادن در انبار تردید نکنید.

اما راهکاری هم برای صرفه جویی در مصرف آن وجود دارد که می خواهم امروز در باره آن با شما صحبت کنم . همانطور که در تصویر می بینید مصرف قارچ من به صورت معمول 390k/h هست .

image

من با انجام بعضی تغییرات میتوانم آن را کاهش دهم

برای این کار کافی است ساختمانهایی را که فعلا به آنها نیازی ندارید را مسدود کند . و هر گاه نیاز داشتید سریع آنها را در مدار قرار دهید

به صورت کلی در تصیر زیر محلهای را که مسدود می کنم علامت گذاریم کردم

فقط دقت کنید . من در جزیره گمشده نمی خواهم از استخر شفا استفاده کنم . چرا که تمام مورچه های کشته شده من بعد از جزیره برگردانده می شوند . ولی اگر در جزیره نیستید حتما به اندازه نیاز را آزاد بزارید تا مورچه ها را مستقیم از دست ندهید

امید وارم براتون مفید باشه :face_with_peeking_eye:

4 Likes

سلام ممنون از راهنمایی های مفیدت، لطفاً لینک دیسکورت ایرانی هارو بدید ، و اینکه میشه اومد تو اتحاد ایرانی ها ، کدوم ها هستن ؟

سلام . ممنون از لطف شما. اینجا لینک را گذاشتم .

1 Like