کفش دوزک

کفش دوزک در بازی را شاید بتوان یکی از عوامل موثر در رشد شما معرفی کرد . با اینکه به ظاهر ساده است ولی باید همیشه مواظب تبادل های که با اون میکنید باشید . و ارزش اون چیزی که می دید و میگیرید را با هم بسنجید .

اگر تو ردیف آخر چیزی تخفیف نداره الماس خرجش نکنید . هر وقت لازم دارید به همین قیمت می تونید تهیه کنید
در مورد افزایش سرعت هم همینطوره . ولی اگر الماس نخواد و با منابع قابل تعویض باشه تو افزایش سرعت بدون تخفیف هم تعویض میکنم

من هیچوقت شن نمی دم تا حتی عسل بگیرم .حتی با تخفیف ولی حاظرم هر چیز دیگه ای را با عسل معاوضه کنم .

همیشه قارچ را می خرم حتی با شن اون را معاوضه می کنم . ولی همین قارچ را مدام با آیتم های دیگه معاوضه میکنم به غیر گوشت . با این کار بافر قارچ خودم را پر میکنم و سطح منبع قارچم را مدیریت میکنم تا سر ریز نشه .
شما دوبار به صورت رایگان می تونید آیتمهای کفش دوزک را داشته باشید . و برای بار سوم 1000 تا الماس خرج اون هست . که البته من همیشه 1000 تا الماس را خرج میکنم . این نظر منه که به صرفه هست . شاید نظر شما نصبت به سطح لانه کفش دوزک متفاوت باشه

لانه کفش دوزک را حداقل تا سطح 19 افزایش بدید . تا تمام آیتمهای معامله را داشته باشید . از این سطح به بعد شما زمان سفر و پاور بهتری را دریافت میکنید . که من فعلا به دردم نمی خوره و تو سطح 19 نگهش داشتم

حتما از هر فرصت مناسبی برای ارتقاع سه تا مورچه کارگر استفاده کنید . تو آیتمهای پیشنهادی خیلی بهتون کمک می کنه

مورچه کارگر DA دوتا مهارت بیشتر نداره .
تو اولین مهارتش مدت اقامت را افزایش میده
تو دومین مهارتش میزان عسل معامله را افزایش میده . که می بینید من اون را تا انتها افزایش دادم

مورچه کارگر RS
مهارت اول برای دریافت XP مهمه
مهارت دوم میزان گوشت را در معاملات بیشتر میکنه . که اگر من جای شما بودم اشتباهی که من کردم را انجام نمی دادم و اصلا اون مهارت را آزاد نمی کردم . ببخشید جونی کردم :rofl:
مهارت سوم مدت اقامت را افزایش میده
مهارت چهارم میزان عسل معامله را افزایش میده

مورچه کارگر TA
چهار مهارت اولش دقیقا مشابه RS عمل می کنه البته از نوع عمل کرد . واگر نه از نظر میزان تقریبا 2 برابر اون هست
ولی مهارت 5 که من بچگی کردم و هنوز بازش نکردم . جونم براتون بگه این مهارت می تونه تا 10٪ قیمت آیتمهای شما را کاهش بده
و مهارت شیشم این مورچه خوب . زمان سفر کفش دوزک را تا 7200 ثانیه کاهش میده
اما به چه دردی میخوره . الان من در طول 24 ساعت 3 بار کفش دوزک را دارم . که آخریش میفته برای ما نصف شب که خوابیم . که اگر این آیتم افزایش پیدا کنه من در اکثر مواقع می تونم هر 3 را داشته باشم .

امید وارم مفید بوده باشه . شاید ساده ترین قسمت بازی همین باشه ولی مسلما یکی از بهترین قسمتها برای مدیریت منابع شما هم هست . پس روش برنامه ریزی داشته باشید

1 Like