روز سوم رویداد SVS ( مسیر تکامل)

تو این روز جوایز خوبی بدست میارید و پیشرفت خوبی هم خواهید داشت . البته اگر منابع را مدیریت کرده باشید و با کمبود منابع روبرو نشید . من دوست داشتم این روز بعد از جوجه کشی بود . پیشنهاد میکنم روی گزینه های زیر تمرکز بیشتری بزارید

• ماکزیمم کردن بهترین شرایط ریست همه پادگانها تو اولویت قرار بدید . Evolution => All Troop => Best Rest
  • پادگان حرفه ای خودتون را به بالا ترین سطح برسونید . Evolution => All Troop => Pro Troop
  • توسعه منطقه را اول به آخر برسونید بعد تمام آیتمهاش را ماکزیمم کنید Evolution => Zone Develop => Double Rewards
  • مبارزه پیشرفته را ماکسیمم کنید Advanced Combat

مابقی را هم در طول ارتقاء مجبورید کامل کنید :smile: . من فقط مواردی را گفتم که باید فوکوس بیشتری روشون بزارید

روش خود من اینه که سعی می کنم اول خودم را به انتها هر کدوم از آیتمها برسونم . بعد بیام سارغ ماکزیمم کردن هر کدوم . البته اونم با توجه به نیازم . کلا این قسمت را با دقت مطالعه کنید و بعد تصمیم بگیرید صرف دریافت جوایز انجام ندید .Colony Action را بررسی کنید و سعی کنید بیشترین میزان جوایز را دریافت کنید

برای این روز یه فیلم هم تو این پست گذاشتم که بد نیست یه نگاهی بهش بندازید .

تو این روز رویداد پانگولین را فراموش نکنید. در این روز فقط با مورچه های دفاعی و پادگان حرفه ای و به صورت دسته جمعی به اون حمله کنید

4 Likes

خب . دیدم حدود یک سال از این پستم میگزره . الان تجربیان بیشتری نصبت به اون زمان دارم چند تا توصیه اضافه کنم . با توجه به اینکه رویداد های جزیره هم اون وقت وجود نداشت و ما فقط تو سرور اصلی بازی می کردیم
حالا یکم برای تکامل شاید توصیه های بهتری داشته باشم :rofl:
اگر بازی را از اول شروع می کنید یه پست تازگیها شروع کردم که شاید براتون مفید باشه از اینجا چک کنید

خب بریم سراغ تکامل
اول بگم من اولویت را بر اساس بار بر قرار میدم . بعد از اینکه همه T8 ها را گرفتید و حداقل یک بار تو سه تا جزیره شرکت کردید سبکتون را انتخاب کنید و برای T9 اقدام کنید
رنگ سبز فوکوس اولیه . هر وقت می تونید ارتقاء بدید
روش ارتقاء هم روی آیتم پایین کلید کنید و آیتمهای بالای را فقط تا سطحی بالا ببرید که آیتم پایین آزاد بشه . اول به انتها برسید بعد برگردید و بنا به نیازتون آیتمها را ماکسیمم کنید

1 Like