روز سوم رویداد SVS ( مسیر تکامل)

تو این روز جوایز خوبی بدست میارید و پیشرفت خوبی هم خواهید داشت . البته اگر منابع را مدیریت کرده باشید و با کمبود منابع روبرو نشید . من دوست داشتم این روز بعد از جوجه کشی بود . پیشنهاد میکنم روی گزینه های زیر تمرکز بیشتری بزارید

• ماکزیمم کردن بهترین شرایط ریست همه پادگانها تو اولویت قرار بدید . Evolution => All Troop => Best Rest
  • پادگان حرفه ای خودتون را به بالا ترین سطح برسونید . Evolution => All Troop => Pro Troop
  • توسعه منطقه را اول به آخر برسونید بعد تمام آیتمهاش را ماکزیمم کنید Evolution => Zone Develop => Double Rewards
  • مبارزه پیشرفته را ماکسیمم کنید Advanced Combat

مابقی را هم در طول ارتقاء مجبورید کامل کنید :smile: . من فقط مواردی را گفتم که باید فوکوس بیشتری روشون بزارید

روش خود من اینه که سعی می کنم اول خودم را به انتها هر کدوم از آیتمها برسونم . بعد بیام سارغ ماکزیمم کردن هر کدوم . البته اونم با توجه به نیازم . کلا این قسمت را با دقت مطالعه کنید و بعد تصمیم بگیرید صرف دریافت جوایز انجام ندید .Colony Action را بررسی کنید و سعی کنید بیشترین میزان جوایز را دریافت کنید

برای این روز یه فیلم هم تو این پست گذاشتم که بد نیست یه نگاهی بهش بندازید .

تو این روز رویداد پانگولین را فراموش نکنید. در این روز فقط با مورچه های دفاعی و پادگان حرفه ای و به صورت دسته جمعی به اون حمله کنید

2 Likes