[Record Post] Lost island-s476-Alzalam

Raport from Front Day 18

Tego dnia nie mam co omawiać. Siedzieliśmy i uzupełnialiśmy nasze grzyby oraz leczyliśmy wojsko. Brązowy sojusz odepchnął nas aż do tunelu.

Raport from Front Day 19

Dzisiaj od samego rana toczymy większe lub mniejsze walki. Udało nam się odepchnąć znacząco Brązowych, i odzyskaliśmy rezydencje. Zbliżamy się także do Cudu w Clash Zone, ale przed nami daleko droga. Podejrzewamy także że w naszych szeregach jest zdrajca który przekazuje informacje do wrogiego obozu. Walki będą trwały do rana, ale i tak daliśmy Koreańczykom popalić.

1 Like

Why do you change the language you typed?
I’m too surprised to accept this. :cold_face:

1 Like

I decided that my posts before I become proficient will be placed in my native language. It doesn’t matter to me in which language I publish them. I understand English as well as Polish perfectly, but in this way, maybe some people from the Polish Community will have one player here. But if it’s a big problem I’ll back to English :sweat_smile::joy:

Raport from Front Day 21

Dzisiaj od godziny 14UTC toczymy “wyrównaną” walkę z dwoma sojuszami które odcinają nas od Clash Zone. ponadto mamy w naszych szeregach szpiega, który przekazuje informacje tym oto sojuszom. Wciąż szukamy który z osobników to kret, mamy przypuszczenia, ale ciężko go znaleźć. Na dole zdjęcia z walk z naszej strefy.

Niżej zamieszczam ranking zabójstw personalnych oraz Influence i Zabójstwa sojuszu:

2 Likes

Raport from Front Day 22

Wczorajsza ofensywa zakończyła się porażką. Naszych wrogów było zdecydowanie za dużo. 25 zielonych przeciwko 83 Niebiesko-brązowym.

Dzisiejszy dzień postanowiliśmy poczekać z udzieleniem informacji dla sojuszu, i dopiero 30 minut przed planowanym uderzeniem (19:40UTC), powiedzieliśmy jakie mamy plany.

W ten sposób zdrajca a zarazem kret nie zdążył przekazać wieści. Dodatkowo przerwaliśmy zbieranie (znaczna część osób) aby tylko ruszyć i pokazać niebieskim dlaczego nie warto z nami zadzierać.

Planujemy budować się jak najdalej w strefie, aby uprzykrzyć życie naszym wrogom. I zmusić ich do marnowania gliny na nasze wieże, zamiast budowy do Tree Zone.

1 Like

I just want to know that because I saw this situation first time.

With a language change?

Raport from Front Day 23 and 24

Day 23

Dzisiaj wraz z sojuszem spróbowaliśmy przejść do strefy z drzewem okrężną ścieżką. I mimo neutralnych relacji z sojuszem Fioletowym, zaczęli budować się w naszą stronę i wyniknęły delikatne starcia.

Day 24

Na dzisiejszy dzień nie mamy większych planów. Zamierzamy poręczyć Niebieskich i brązowych, jak robiliśmy to do tej pory. Planujemy zmusić ich do wykorzystania cennej gliny oraz staminy do obrony

Pozdrowienia Alza

Raport from front Day 25 and 26

Dzisiaj będą informacje na szybko.

-Ciagle walki pomiędzy zielonymi a Koalicją Niebieskich z brązowymi

-W kolejnej strefie żółty sojusz zdobył znaczną część fortec i wydają się jednym z najmocniejszych sojuszy.

-Pomarańczowi i różowi podpisali Pakt o Nieagresji, i nie prowwdza agresji pomiedzy sobą.

-Strefa 51 zostaoa całkowicie zdominowana przez różowych. Są oni obecnie najmocniejszym sojuezem i głównym pretendentem do drzewa.

-Większość sojuszy hest jest juz gotowa na wejście do centralnej strefy

2 Likes

Raport from front Day 29

Wojna totalna! Nasi serdeczni przyjaciele z sojuszu brązowego oraz niebieskiego doczekali się sprawiedliwości. Dnia 29 toczyliśmy z nimi Wielką Wojnę. I tym razem wraz z pomocą pozostałych udało nam się zbliżyć do nich. Uważam to za wielki sukces, i początek końca Koreańskiej dominacji!

1 Like

Raport from front day 31

"Pomału nasza wędrówka kończy się z tą wyspą. Czas zbliża się ku końcowi. "

Brązowi dostają kolejny dzień to na co zasłużyli. Cała wyspa przeciwko nim.

Wraz z sojuszem kończymy budowanie drogi pod tunele. Nasza noga pierwszy raz podczas tej wyspy zawita w “Tree Zone”. Strefa w większości zostala zabezpieczona VVV i ich morale upadły.

Drzewko wygląda następująco. Z oddali węże stworzone z wież wyglądają całkiem śmiesznie.

1 Like

Raporr from the front day 33

Brązowy i niebieski sojusz stracili cały zapał do walki po porażce w Tree Zone. Zieloni przejmują pomału Clash Zone. Pomiędzy żółtym a turkusowym sojuszem doszło do walk, i zostali odepchnięci od drzewa

Poniżej ilość zabójstw oraz Ranking wpływów:

1 Like

Raport from the front Day 35

Dzisiaj w nocy a także wczoraj wieczorem KOV (Niebiescy) wraz z VVV (Brązowi) zaatakowali nas ponownie z dwóch stron, mimo usilnych starań naszych graczy, nie byliśmy dość silni aby wygrać z dwoma przeciwnikami. Nie poddamy się! I będziemy szli dalej po zwycięstwo!

1 Like

Raport from the front Day 37-38

Ostatnie dni wraz z sojuszem zabezpieczamy strefę Clash. Niestety z powodu malej aktywności kolejny raz nasi sojusznicy przyszli nam z pomocą. Najważniejsze jest to że sojusz VVV oraz KOV dostal to na co zasłużył.

1 Like

Raport from the front Day 40

Wczoraj przejęliśmy tymczasowo kontrolę nad drzewem a dzisiaj kolejny raz skupiamy sie na walce w Clashu. Trzeba zniszczyć brązowych.

W sojuszu dalej konflikty wewnętrzne i duża liczba członków przeciwstawia się władzy.

2 Likes

Raport from the front Day 42

Dzisiaj następuje gigantyczna walka pomiędzy dwoma dominatorami na naszej wyspie!

Sojusz TLL oraz PED toczą walkę o wieżę, czyja wieża zostanie zniszczona najpierw dostaje prawo do kontroli drzewa na koniec!

Strefa walki!

TLL

1 Like

Raport from the front Day 44

Dzisiaj zakończyły się walki pomiędzy PED a TLL. Zwycięstwo odniósł sojusz PED i to do nich będzie należał tytuł dominatora wyspy.

Aktualne statystyki przed dzień zakończenia:

2 Likes

**

PODSUMOWANIE WYSPY

Dzisiaj ostatni dzień wyspy! Od jutra wszelkie zmiany nie będą brane pod uwagę!

Wyspę mój sojusz ukończył na 4 miejscu

Wielkie gratulacje dla POD które wygrało wyspę i zajęli drzewo!
Oraz także wielkie podziękowania dla naszych dwóch sojuszników! PED oraz TLL!
Dzięki tej wyspy osiągnęliśmy zdecydowanie przyjemny wynik!

Zabójstwa sojuszu oraz personalne również wyglądają bardzo imponująco!

Honor wygląda następująco!

PODSUMOWANIE OKUPACJI

Pełna Mapa

Dziękuję wszystkim osobom które wzięły udział w wydarzeniu. Za wszystkie poznane osoby!
Oraz dziękuję osobom które śledziły mój Post!

Pozdrawiam Wszystkich!

1 Like