[Record Post] Lost island-s476-Alzalam

Raport from Front Day 2

Honor and Influence Ranking

The first two days put our island under big question marks. A lot of unknowns. 3 alliances that didn’t have much contact with each other, each with different opinions and style of play. as always, there were disputes over the construction of the towers. The respective times of the fortresses. Standard situation on the island

3 Likes

Raport from Front day 4

Honor and Influence Ranking

Day 4

Many people want to leave the island and move on. We are trying to calm down the situation and it comes out with more or less effect. There are still disputes, but thanks to the firm hand of our R5, we try to strive further and make it the best.

Raport from Front Day 10-11

Postanowiłem zmienić format i prowadzić “Raport z frontu” w języku Polskim.

Wczoraj i dzisiaj doszło do pierwszych większych starć pomiędzy sojuszem różowym (PED) a niebieskim (KOV). Starcia początkowo wyglądały zaskakująco i ciekawie. Prowadzili walki przez większą część dnia i jedna ze stron straciła kilka wież. Wonder pozostaje w rękach różowego sojuszu.

Spodziewam się w najbliższych dniach większych i bardziej krwawych walk o dominację w “strefie 51”.
Mój sojusz natomiast skupia się na zabezpieczeniu w pełni strefy oraz przygotowaniach do Clash Zone. Dyplomacja działa prężnie i próbuje nawiązać kontaktu z potencjalnymi sprzymierzeńcami

2 Likes

Raport from Front Day 11

Witam! Tak wygląda obecnie mapa mojego terytorium


W ciągu najbliższych 2 dni zdobędziemy pełną kontrolę i zaczniemy przygotowania pod “Clash Zone”. Mieliśmy małą potyczkę z powodu niezrozumienia z sojuszem brązowym.

Sytuacja na froncie sojuszu Niebieskiego i różowego wygląda następująco:
Niebiescy okazali się słabsi, i zostali delikatnie odepchnięci od Wondera. Z moich obserwacji wynika, że różowi przejmą większą część kontroli nad “strefą 51”.

Najbliższe dni stoją przed znakiem zapytania.
Udanych walk!

4 Likes

Raport from Front Day 12-13

Na pierwszy rzut walka pomiędzy różowymi a niebieskimi trwa dalej. Różowi odepchnęli Niebieskich kawałek dalej i umocnili swoją pozycję w tej strefie.

Z kolei sytuacja na froncie Brązowi-Zieloni wydaje sie być trudna. Dzisiaj Zieloni późnym wieczorem zaatakowali tunel Brązowych i odetchnęli ich aż po leże. Niestety skończyła się stamina oraz możliwość leczenia żołnierzy. Pojawił się tez drugi bardzo ważny czynnik w postaci przebudzenia “wielorybów” którzy to skutecznie potrafili jedna armią zniszczyć po 2-3 armie które okupowały wrogą wieżę. Nie polecam atakować kiedy wróg ma wzmocnienie w swojej strefie. Ale udało sie złapać kilka zabójstw i nie wygląda to teraz tak źle.

Nie poddamy się i będziemy walczyć w następnych dniach! Z Fartem!

1 Like

Raport from Front Day 14

Różowi odepchnęli dzisiaj w znaczącym stopniu ofensywę Niebieskich. Prawdopodobnie będą chcieli wypchnąć ich całkowicie z tej strefy i zająć ją całą dla siebie, będą najsilniejszym sojuszem w walce o drzewo.

Sytuacja u mnie w sojuszu wygląda niezbyt ciekawie. Brązowi ruszyli w nas i budują w naszej strefie, kiedy my byliśmy zajęci budową drogi do pozostałych fortec. Przez to zbudowali krótką trasę na naszym terenie (powodem może być brak gliny). Sami toczyliśmy jeszcze kilka walk z wrogiem przy Północnym tunelu. Następny dzień wypchniemy ich i zaczniemy szykować się na Clash Zone.

Powodzenia!

3 Likes

Raport from Front Day 16-17

Day 16

Dzisiaj stoczyliśmy walkę z brązowymi, ciągłe potyczki na granicy zaczynają nas denerwować. Wszystkie pozostałe sojusze zbudowały drogę do tuneli i czekają na “reset” aby przebić się i zająć jak najwięcej terenu.

Day 17

Wszystko poszło według planu dostaliśmy się do strefy, niestety sojusz Niebieski sprzymierzył się z Brązowym i nie daliśmy rady ocalić cudo. Chociaż przez chwilę mieliśmy go w naszych rękach. Najbliższe dni zamierzamy uprzykrzać innym jak się tylko da. Sytuacja w rejonie strefy pomarańczowej i różowej wygląda na spokojną, oraz że te dwa sojusze podpisały pakt o nieagresji. W strefie ostatniej walkę toczą ze sobą sojusze żółty i Turkusowy. Żółci wydają się silniejsi, ale decydującą kartą będzie sojusz fioletowy, w zależności po której stronie się opowie.

Na dole załączam zdjęcia z honoru oraz statystyk zabójstw.

Powodzenia!

2 Likes

Raport from Front Day 18

Tego dnia nie mam co omawiać. Siedzieliśmy i uzupełnialiśmy nasze grzyby oraz leczyliśmy wojsko. Brązowy sojusz odepchnął nas aż do tunelu.

Raport from Front Day 19

Dzisiaj od samego rana toczymy większe lub mniejsze walki. Udało nam się odepchnąć znacząco Brązowych, i odzyskaliśmy rezydencje. Zbliżamy się także do Cudu w Clash Zone, ale przed nami daleko droga. Podejrzewamy także że w naszych szeregach jest zdrajca który przekazuje informacje do wrogiego obozu. Walki będą trwały do rana, ale i tak daliśmy Koreańczykom popalić.

1 Like

Why do you change the language you typed?
I’m too surprised to accept this. :cold_face:

1 Like

I decided that my posts before I become proficient will be placed in my native language. It doesn’t matter to me in which language I publish them. I understand English as well as Polish perfectly, but in this way, maybe some people from the Polish Community will have one player here. But if it’s a big problem I’ll back to English :sweat_smile::joy:

Raport from Front Day 21

Dzisiaj od godziny 14UTC toczymy “wyrównaną” walkę z dwoma sojuszami które odcinają nas od Clash Zone. ponadto mamy w naszych szeregach szpiega, który przekazuje informacje tym oto sojuszom. Wciąż szukamy który z osobników to kret, mamy przypuszczenia, ale ciężko go znaleźć. Na dole zdjęcia z walk z naszej strefy.

Niżej zamieszczam ranking zabójstw personalnych oraz Influence i Zabójstwa sojuszu:

2 Likes

Raport from Front Day 22

Wczorajsza ofensywa zakończyła się porażką. Naszych wrogów było zdecydowanie za dużo. 25 zielonych przeciwko 83 Niebiesko-brązowym.

Dzisiejszy dzień postanowiliśmy poczekać z udzieleniem informacji dla sojuszu, i dopiero 30 minut przed planowanym uderzeniem (19:40UTC), powiedzieliśmy jakie mamy plany.

W ten sposób zdrajca a zarazem kret nie zdążył przekazać wieści. Dodatkowo przerwaliśmy zbieranie (znaczna część osób) aby tylko ruszyć i pokazać niebieskim dlaczego nie warto z nami zadzierać.

Planujemy budować się jak najdalej w strefie, aby uprzykrzyć życie naszym wrogom. I zmusić ich do marnowania gliny na nasze wieże, zamiast budowy do Tree Zone.

1 Like

I just want to know that because I saw this situation first time.

With a language change?

Raport from Front Day 23 and 24

Day 23

Dzisiaj wraz z sojuszem spróbowaliśmy przejść do strefy z drzewem okrężną ścieżką. I mimo neutralnych relacji z sojuszem Fioletowym, zaczęli budować się w naszą stronę i wyniknęły delikatne starcia.

Day 24

Na dzisiejszy dzień nie mamy większych planów. Zamierzamy poręczyć Niebieskich i brązowych, jak robiliśmy to do tej pory. Planujemy zmusić ich do wykorzystania cennej gliny oraz staminy do obrony

Pozdrowienia Alza

Raport from front Day 25 and 26

Dzisiaj będą informacje na szybko.

-Ciagle walki pomiędzy zielonymi a Koalicją Niebieskich z brązowymi

-W kolejnej strefie żółty sojusz zdobył znaczną część fortec i wydają się jednym z najmocniejszych sojuszy.

-Pomarańczowi i różowi podpisali Pakt o Nieagresji, i nie prowwdza agresji pomiedzy sobą.

-Strefa 51 zostaoa całkowicie zdominowana przez różowych. Są oni obecnie najmocniejszym sojuezem i głównym pretendentem do drzewa.

-Większość sojuszy hest jest juz gotowa na wejście do centralnej strefy

2 Likes

Raport from front Day 29

Wojna totalna! Nasi serdeczni przyjaciele z sojuszu brązowego oraz niebieskiego doczekali się sprawiedliwości. Dnia 29 toczyliśmy z nimi Wielką Wojnę. I tym razem wraz z pomocą pozostałych udało nam się zbliżyć do nich. Uważam to za wielki sukces, i początek końca Koreańskiej dominacji!

1 Like

Raport from front day 31

"Pomału nasza wędrówka kończy się z tą wyspą. Czas zbliża się ku końcowi. "

Brązowi dostają kolejny dzień to na co zasłużyli. Cała wyspa przeciwko nim.

Wraz z sojuszem kończymy budowanie drogi pod tunele. Nasza noga pierwszy raz podczas tej wyspy zawita w “Tree Zone”. Strefa w większości zostala zabezpieczona VVV i ich morale upadły.

Drzewko wygląda następująco. Z oddali węże stworzone z wież wyglądają całkiem śmiesznie.

1 Like