[Record Post] Barren Island oczami mróweczki S544 KDA by ꧁Kɾҽʝȥσʅ꧂

Cześć mróweczki chciałbym podzielić się z wami spostrzeżeniami dotyczącymi najnowszej wyspy “Baren Island”. Tak samo jak na wyspie LI tak i na BI najważniejszy jest start, dlaczego ? bo to te początki pozwalają nam nazbierać odpowiednią ilość mrówek do walki, tak moi drodzy mowa tutaj o kopalniach mrówek. Na samym początku nie mogłem być dość aktywny na wyspie gdyż w mojej strefie czasowej zaczyna się ona o 02:00. wracając z pracy czyli po godzinie 16:00 miałem problem ze zdobyciem kopalni lvl 6 co uważam jest trochę krzywdzące dla osób co nie mogą się zalogować na same otwarcie ale nie poddaje sie i dalej bede walczył o najwyższe Laury w kolejnych postach bede wam przedstawiał moje spostrzeżenia :slight_smile: Do zobaczyska :slight_smile:

2 Likes

Kolejne dni zmagań za nami na wyspie a ja dalej nie mogę odnaleźć sposobu by móc aktywniej dojść do zadań dlaczego ? Już pędzę wytłumaczyć mój sojusz składa się z bardzo wysoko rozwiniętymi graczami a ja jako casual nie mam podejścia do takich zawodników. Przejmowanie rezydencji i lairów odbywa się poprzez wojska T1 i to nie pozwala każdemu zaatakować budynek do lvl4 cieżko jest coś zrobić bo tam same mrowki zabijają całą obronę :slight_smile: zaczyna się poprawiać sytuacja z kopalniami bo nasze wieloryby idą na kopki lvl 8+ mi pozostaje pozajmowane 6 i jak się uda znałeść jakieś 7. Bycie w takim sojuszu wiele mnie uczy i pokazuje jak można walczyć . Ta wyspa jest dla nas czymś nowym także z zniecierpliwieniem czekamy na otwarcie kolejnych etapów wyspy. Moje mróweczki kolejne etapy poczynań moich na wyspie będę publikował w kolejnych odpowiedziach dziękuję za uwagę pozdrawiam do zobaczenia :slight_smile:

1 Like