А чи багато у грі Українців?

Під час івенту. І за допомогою телепортів сервера. Не продвинутих!!!

Дайте координати. Скоро міграція, я прилечу)

1 Like

Так була ж нещодавно нібито. Я просто не так давно граю, не знаю, з якою періодичністю відбувається міграція

Слава Україні!!!
Так нас багато, ми на 623 сервері, альянс KUK Kraken Ukraine

1 Like

623 сервер KUK
У нас тільки Українці)))

2 Likes

Нема точну не познал цэ.

Нас багато,нас не подолати !!!

1 Like

Всем привет, я с 307 сервера, ищу активных людей лететь в месте на остров. Алианс у на дружный, без политики, если есть желающие присоединиться к нашей семье, пишите :)) У нас много людей с України :heart: Алианс OPG

1 Like

Привет, я с 764. Оговорюсь сразу: везде, где я под свой ником встречаюсь, у меня нормальные отношения с украинцами. Нет, ну а что? Украинский я разбираю, как нефиг делать. В основном. Были консультанты. Когда летим на остров? Правда могу со своим альянсом прилететь

Де беруть початківців¿ тільки тиждень в грі. Куди податися…

1 Like

Разом нас багато нас не подолати ! .) 713 район альянс Ukraine :ukraine:

3 Likes

Слава Україні. Набирає хто небудь гравців до клану?

1 Like

Оце “без політики” мені вже не подобається. Так війна і почалася, коли усі ні за кого і ні проти кого. Політика стосуються кожного, це частина твого життя.

3 Likes

Ку всім. 678 сервер. 2 українця. Сервер наш. Інші Малайзія 90% + Китай і Корея. Дерево повністю наше. Хтось бажає приєднатися?

Дерево ваше? Яка ситуація з свс ? Я з 678 сервера, топ альянс, але тут всі Індонезія.

Доброго дня я з 340 як до вас потрапити

Я з 340 як до вас потрапити

Віддам акк в українські руки
731серв

Українці усюди) Сервер #858, альянс “Shaleni ukry”. Завжди раді новим обличчям)

1 Like

Доброго дня Українці!!! Запрошую вас на 854 сервер клан Азов (AZV)! Дуже дружний народ,багато спілкування і взагалі гарна атмосфера гри ,…але нас мало і тому раді всім !!! Ждем

2 Likes