[Record Post] Lost Island - s812, HiT - تجارب من از جزیره گمشده سرور

مقدمه

سلام . این دومین جزیره گمشده من هست که شروع می کنم . جزیره گمشده قبلی تیم ما موفق نبود و از آخر دوم شدیم :smile:
تو این سری از پستها سعی می کنم همراه با توضیح در باره این رویداد مشکلات و پیشرفت های اتحاد خودم را با شما به اشتراک بزارم

جزیره گمشده قبلی برام پر از سوال بود واقعا دودل بودم شرکت کنم یا نه . خوب من این بازی را بیشتر به خاطر مدیریت زمان و اینکه یه بازی استراتژی هست دوست دارم . می ترسیدم مجبور بشم وقت زیادی را تو بازی باشم . ولی اینطور نبود و تیم ما همه کارها را برای زمانهای خاصی از قبل برنامه ریزی میکرد .

اتحاد ما در سرور 836 بود . حدود 15 نفرمون از اتحاد خارج شدیم و به سرور 829 و اتحاد HIT محاجرت کردیم . و از اونجا برای ثبت نام در جزیره گم شده ثبت نام کردیم
اما برای جزیره گمشده جدید تو سرور 829 یه اتحاد جدید درست کردیم و اکثر دوستانی که از 836 اومده بودن تو اون جمع شدیم و داریم میریم جزیره :smile:
دلیل این کار این بود که تو جزیره قبلی کمی مشکل داشتیم . البته بهتره بگم اختلاف نظر . نصف ما دوست داشت مدام درگیر بشه و نصف دیگه اعتقاد داشت که با دیپلماسی باید بازی کنیم
من با هر دو موافق بودم . چون این یه بازیه و باید از همه حالتهاش لذت برد
برای این دوره من تو اتحادی هستم که هدف اصلیش دیپلماسی هست و می خواهیم از در گیری اجتناب کنیم . اکر بشه :smile: بستگی به همسایه هامون داره
خوب اتحاد ما خیلی قوی نیست . و سری پیش بین دو اتحاد بهتر بگم هیولا گیر کرده بودیم . اونها شش ماه از ما بیشتر بازی کرده بودن
امید وارم این بار همسایه های ما خیلی قوی نباشن

خوب از جزیره گمشده قبلی بگزریم این دوره را به صورت روزانه براتون می نویسم . البته امید وارم

سرفصل مطالب این دوره جزیره

اتحاد ما

شرایط و مقدمات ثبت نام در جزیره

پایان فصل انتخواب و مشخص شدن همسایگان . نگاهی اجمالی به تمامی همسایه ها

روز اول جزیره گمشده

روز سوم تا هشتم جزیره . پیشروی در قلمرو

اتحاد ما HiT

همون طور که می بینید این یه اتحاد نوپاست . و حالا حالا ها باید به اتحاد کمک مالی کنیم تا رتبه مون بالا بره .

اینم کلیت اتحاد . من اعضای اتحاد را دوست دارم . هرچند با هم زبانمون مشترک نیست ولی اونها واقعا منا تحمل کردن و ازشون خیلی یاد گرفتم یه اتحاد دوست داشتنی و واقعا با بچهای مودب . لطف کردن من را R4 گذاشتن

تو اتحاد ما Tony و Hellfire واقعا قوی هستن . منم از آخر نفر اولم :smile:

سعی میکنم یه تصویر از بچه ای اتحاد بزارم برای خاطره بازی

خوب اینا اعضای اصلی اتحاد ما هستن . امید وارم بقیه دوستان منا ببخشن از اعضای R2 تصویر نگرفتم

امید وارم یه بازی هوشمند وپر از کسب افتخار داشته باشیم

خوب بریم سر شرایط ثبت نام تو جزیره گمشده
image

1. اتحاد شما باید حداقل 50 عضو داشته باشه که بیش از سه روز از شروع بازی اونها گذشته باشه
  2. اتحاد شما باید 35 عضو با مورچه T8 به بالا داشته باشه
  3. نباید برای جنگل بارانی و یا فصول دیگه اتحاد ثبت نام کرده باشه
  4. یه عضو R4 یا R5 درخواست بده

خوب ما چون دوتا اتحاد شده بودیم یکم استرس داشتیم که بتونیم سریع خودمون را به جزیره برسونیم . که با تلاش بچه و تبلیغ برای اتحاد این کار را انجام دادیم

وقتی دوره ثبت نام جزیره شروع میشه رویداد مهاجرت سرور هم فعال میشه و شما می تونید از سرورهای دیگه هم عضو بگیرید . این مهاجرت بدون هزینه است . کافیه شخصی که میخواد مهاجرت کنه به اتحاد شما در خواست بده و شما درخواست اون را قبول کنید
الته اون بازی کن باید قبلش از اتحاد خودش بیرون بیاد و یه بازیکن آزاد باشه .
یادم هست سری پیش وقتی از اتحاد بیرون اومدم و وارد سرور جدید شدم . در به در دنبال قوانین سرور جدید می گشتم . تو سرور 829 سه روز پاکسازی داریم . شانس ما تو همون روزهای پاکسازی وارد شدیم . سرور ما اتحادهای قوی و بازیکنان خطرناکی داره . که به راحتی تو یه چشم بهم زدن منابع را قارت میکنن . البته بگم من این روزها را خیلی دوست دارم . چون برای اون روزها برنامه ریزی دارم وکلی هدف از قبل نقطه زنی شده. تو آخرین پاکسازی فقط در عرض دوساعت تمام مخازنم پر شد :smile: و سه روز شیلد فعال کردم .

باری شروع چند دوره را باید پشت سر بزاریم .

دوره پیش نمایش:

فصل داره شروع میشه . شما باید به اتحادی که می خواد بره جزیره بپیوندید و یا اتحاد خودتون را آماده کنید
دوره ثبت نام:

• ثبت نام فقط توسط اعضای اتحاد R4 و R5 باید انجام بشه

شرایط ثبت نام:

• اعضای اتحاد نباید کمتر از 50 نفر باشند.
  • در 3 روز گذشته، حداقل 50 عضو اتحاد به بازی وارد شده اند که در
  • بین آنها، حداقل باید 35 عضو وجود داشته باشند که T8 یا بالاتر را بدست آورده باشن
  • بعد ازآخرین روز ثبت نام اگر شرایط را کسب نکرده باشید . دیگه نمی تونید . صبر کنید و خودتون را آماده دور بعد کنید
  • بعد از پایان دوره ثبت نام دیگه نمی تونید ثبت نام را لغو کنید . نمی تونید اعضا را حذف کنید و اعضا هم نمی تونن اتحاد را ترک کنن خلاصه دگمه اشتباه کردم نداره همینه که هست :smile:
  • خوب اگر نتونستید تا اینجا ثبت نام کنید . چشم بدوزید به آخرین روز ثبت نام امکان داره اتحادی رد صلاحیت بشه و جا برای شما باز بشه

دوره خواستگاری
(قند تو دلتون آب نشه اینجا خبری از ازدواج نیست ترجمش میشه خواستگاری درواقع من بهش میگم دوره گزینش :smile:

• اتحادهایی که با موفقیت ثبت نام کرده اند مطابقت داده میشن.
  • اتحادهایی که قدرت مشابهی دارند برای رقابت در یک گروه قرارمی گیرند.(البته بگم سری پیش نمی دونم چطور ما را وسط دو تا هیولا انداخت شاید این بار درست عمل کنه)

دوره انتخاب:

• فقط لیدر اتحاد می توانه مکان اولیه را انتخاب کنند.
  • تو این دوره اگر انتخاب انجام نشه تصادفی یه نقطه بهتون تعلق میگیره
1 Like

ما تو سرور 812 قرار گرفتیم . اتحاد ما خیلی قوی نیست . قبلا گفتم که اتحادمون را به دو اتحاد تقسیم کردیم .
به نظر تقسیم بندی قدرت خوبه . R5 هوشمندانه عمل کرده . دو اتحاد کناری ما به نظر در حد خود ما هستن .

اینم اتحاد دوست داشتنی ما . پارتی بازی کردم تصویر اکانت خوادم را هم تو عکس از صفحه گذاشتم :smile:

دو روز دیگه وارد جزیره خواهیم شد . محیط چت روم جزیره از دیروز فعال شده . اکثر بچه های فعال ترک زبان هستند . با اینکه ترکی استانبلی صحبت می کنند ولی از اینکه بعضی از لغات را متوجه میشم حس خوبی دارم . ترکی یکی از شیرین ترین زبانها است از نظر من . البته متاسفانه من فقط کمی از دوران کودکی به یاد میارم .
محیط چت روم واقعا سازنده است و همه بچه ها خیلی محترمانه صحبت می کنند .
مخصوصا اینکه تعطیلات عید فطر هم شروع شده و چت پراز پیامهای تبریک هست .
خوب فرهنگ ما با فرهنگ ترکها در هم آمیخته هست و موارد مشترک زیادی خواهیم داشت . وباز این باعث شده این جزیره برای من دلپذیر تر باشه .
بچهای اتحاد ما اکثرا از آمریکا و اروپا هستن و تقریبا من یکی از این ور دنیا . ولی واقعا دوستشون دارم . اونها خیلی خوب هوای کل گروه را دارن و اتحاد ما از بچه های واقعا مودبی تشکیل شده .
خوب گفتم که ما اتحاد قبلی را ترک کردیم و برای این جزیره با دوتا اتحاد و با رویکردها و برنامه های متفاوت وارد شدیم .

ما تو همین روز اول با دیپلماسی تونستیم با یکی از همسایگانمون متحد بشیم . و این خیلی با عرضش هست
روحیه R5 را میشناسم . اون خیلی مودب و با احترام صحبت میکنه و بیشتر از این میترسم که با کل جزیره متحد بشه :smile:

اطلاعات جزیره قبلی را البته اون اتحاد قبلیم را اینجا میزارم تا آخر این جزیره بتونم یه مقایسه داشته باشم

1 Like

ورود به جزیره روز اول

اول در مورد تصویر ؛ثور؛ یا گاو توضیح بدم . من تصویر سمت راست بنر نوشتهای هر روزم را با صورت فلکی اون ماه از سال تغییر میدم
. خوب الان هم تو صورت فلکی ثور هستیم .

امروز وقتی وارد جزیره شدم با یک راهنما شبیح راهنمای روز اول روبرو شدم . هرچی فکر کردم یادم نمیاد که تو جزیره قبلی این بود . یا اینکه اون موقع برام جزیره اونقدر شگفتی داشت که اصلا دقت نکردم :smile:

توی گروه ما چند نفر هستن که سطح خیلی پایینی دارن . اونها تقریبا بازی را تازه شروع کردن و با ما به جزیره اومدن . بد نیستن درسته قدرت بالای ندارن ولی وقتی تو محیط چت بچهای دیگه را میبینم که با صبر وحوصله بعضی وقتها در باره مقدمات بازی هم توضیح میدن . خیلی به گروه دلگرم میشم و اعضای گروه برام دوست داشتنی تر میشن
حسن این بازی همینه . میتونی دوستان خوب پیدا کنی و در کنارشون برای پیروزی تلاش کنی

اولین کاری که من و کل اتحاد انجام میدیم اشغال گره ها یا مستعمره ها برای کسب T11 هست . پیشنهاد اینه که با T9 سطح 5 و 6 و با T8 به سطح 4 حمله کنید

بعد میریم ساغ انجام وظایف روز مره . تو 4تا آیتم اول وظایف شما خاک رس دریافت می کنید . این خاک رس برای اتحاد ذخیره میشود و با آن اتحاد میتواند قلمرو خود را افزایش دهد

ما امروز ساعت 3 به وقت لندن به اولین اقامت گاه حمله کریدم . حدود 10 دقیقه زمان برد تا بتوانیم اقمت گاه را اشغال کنیم . با اشغال این اون سطح سلامت تیراندازها برای کل اتحاد 2.5 % و خروجی تولید مورچه T11 را 11عدد در ساعت افزایش دادیم .

مابقی روز را طوری تقسیم کردیم که همه بتوانند از امتیاز تکمیل ساخت برچ استفاده کنند .
فرادا روز تسخیر دولانه دیگر و یک عجایب است
اینم نقشه پیشرفت ما برای روز اول

روز دوم جزیره گمشده اشغال شگفتی

ما طبق برنامه ریزی قبلی که انجام دادیم اکثرا در دو دوره به اقمتگاه ها حمله می کنیم . امروز هم با یه هماهنگی خوب برا تسخیر و حمله اکثر دوستان حضور داشتن . تسخیر شگفتی 35 دقیقه طول کشید . برای مابقی روز ما قلعه ها را ساختیم و قلمرو خودمون را هدف مند توسعه دادیم .
یه لانه سطح سه هم اشغال کردیم . بعضی از دوستان بار اول هست که به جزیره اومدن و حواسشون به تنظیم نیرو و ارسال T2 نبود . ما باید مرتب راهپیمایی ها را کنترل میکردیم . خوب روزهای اول یکم سخته تا همه یادشون بمونه چند روزی طول میکشه . من خودم تو جزیره قبلی چند بار این اشتباه را کردم :smile:
یادمه وقتی به گزارش کشتار نگاه میکردم و خودم را جزو نفرات اول میدیدم ذوق مرگ ("ذوق مرگ شدن " یک ضرب المثل است و به معنی خوشحال خیلی زیاد هست) میشدم :rofl:

smile:

من در کل از پیشرفت امروز راضی بودم همچیز داره طبق برنامه ریزی قبلی پیش میره . اوه راستی همون اولین روز جزیره R5 زحمت کشیده و کل نقشه حرکت . تا روز انتها را آمواده کرده . دوست داشتم میزاشتم ولی خوب نمیشه . کل قضیه لو میره . روزهای آخر اون را ضمیمه نقشه میکنم و بررسی میکنم ببینم چند درصد اهداف محقق شده . امید وارم 100 در صد باشه :100:

تو این پنج روز همه روزها شبیه هم سپری شد . ما برجها را کنر هم قرار دادیم و اقامتگاه ها را تسخیر کردیم . الان دیگه تمام اقامت گاه های سطح 4 به بالا را در منطقه خودمون کامل تسخیر کردیم . از فردا “گل خورک” (Mudskipper) (منظورم همون ماهی زشت هست :rofl: ) وارد زمین میشه.

ما تلاشمون را کردیم تا قبل از ورود اون اقامتگاه های سطح بالا را تسخیر کنیم . که موفق شدیم . آخه این “گل خورک” (Mudskipper) را باید 10 بار بهش حمله کنیم و تو هر بار حمله 30 واحد استقامت را از دست میدیم … امروز شایعاتی در چت بود که شاید میزان استقامت اون کم شده باشه و به 20 واحد کاهش پیدا کرده باشه . ولی من هیچ خبر رسمی در باره اون پیدا نکردم . بلاخره باید باهاش کنار اومد

If a game developer reads this, they’d better know that we attack the “Mudskipper” every time. We pray a lot for the “Mudskipper” item designer. :innocent: :smile:

خوب شما دوستان فارسی زبان . خط بالا را ندید بگیرید یه دعای خیر بود. فقط همین … آخه مترجم بعضی جملات را طوری ترجمه میکنه که هرچی بعد فکر میکنی نمی تونی تشخیص بدی کار خودته . حالا ما دست وپاشکسته حداقل یه طوری می نویسیم که خودمون بفهمیم چی گفتیم :smile:

در ادامه نقشه پیشرفت هر منطقه را براتون قرار میدم

نقشه پیشرفت ما (HiT) تا امروز .6 اقامت گاه و 9 لانه تسخیر شده و امتیاز نفوذ تا این لحظه 139000 هست . بد نیست :mechanical_arm:

اتحااد (ONE) 4 اقامتگاه و 8 لانه تسخیر شده و امتیاز نفوذ 116000 هست

اتحاد (MMK) . 5 اقامت گاه و 7 لانه تسخیر شده و امتیاز نفوذ 116000 هست

اتحاد (ٍٍEVO) . 4 اقامتگاه و 12 لانه را تسخیر کرده و امتیاز نفوذ 119000 هست

اتحاد (REV) 5 اقمتگاه و 7 لانه را تسخیر کرده و امتیاز نفوذ 127000 هست

اتحاد (PRD) 5اقامتگاه و 10 لانه را تسخیر کرده و امتیاز نفوذ اون 141000 هست

اتحاد (BRB) 4 اقامتگاه و 5 لانه را تسخیر کرده و امتیاز نفوذ اون 99000 هست

اتحاد (FoR) 5 اقامتگاه و 10 لانه را تسخیر کرده و امتیاز نفوذ اون 133000 هست

اینم جدول رده بندی امتیاز نفوذ تا امروز

آروم آروم داریم به روزهای اصلی بازی نزدیک میشم . روزهای پر از درگیری یا شاید همه چیز با صلح پیش بره .

1 Like

Love the header idea down here.
I can’t translate it… but it looks awesome. :laughing: :star_struck:

Thankful
I will explain
The image of the bull’s head is due to the constellation of this month of the solar year
Next to it, the server number of the alliance, the name of the alliance, the server number of the island and my username in the game are written.
I will put the headline of that day in the first line. For example, it is written for today : the third day… expanding the territory

3 Likes

This post was updated on 04/30/2023. I will post the next post probably in 4 days

سلام .
امروز وضعیت تو جزیره مطلوب نیست . یکم اوضاع بهم ریخته . اینطور تصور میشه که مشکلات ترجمه برای متحدان دردسر ساز شده .

اتحاد ما با دیپلمات اتحاد (FoR) هماهنگ کرده بود که ما از منطقه اونها حرکت کنیم . خوب با توجه به اینکه منطقه ما محدود هست . این فرصت مناسبی بود برای سریع تر رسیدن به درخت . ولی وقتی ما شروع به پیشروی در منطقه اونها کردیم . متوجه شدیم که منظور اونها را اشتباه برداشت کردیم . اونها به ما اجازه ورود ندادند . دلیل این کار اونها برام یکم سخته . چون ما با اونها متحد هستیم . یعنی قرارمون همین بوده . ولی خوب به هر حال ما دو برجی که در منطقه اونها گذاشته بودیم را حذف کردیم . قصد ما تو این دوره حداکثر استفاده از دیپلماسی هست . وتا می تونیم از جنگ اجتناب می کنیم

امروز یه اتفاق بزگتر افتاد . باز هم مثل اینکه به خاطر مشکلات ترجمه . اتحاد (FoR) این بار با اتحاد (BRB) بر سر شگفتی منتطقه بی طرف بین این د اتحاد به مشکل خورد . مثل اینکه قرار نبوده (FoR) به این سرعت بخواد شگفتی را از (BRB) پس بگیره . ولی این کار را کرد . و تقریبا بعد از 9 ساعت مبارزه اون را بدست آورد .

گذشته از همه این موارد .نوع حرکت اتحاد (PRD) یکم مشکوک هست . ولی هیچ حرفی نزدن . اونها به سمت دروازه های اطراف حرکت کردن . و آمادگی نفوذ به مناطق کناری خودشون را دارن . باید ببینیم در آینده چی پیش میاد .
آروزی من داشتن یه جزیره آروم و بی دردسر برای تصاحب حداکثر امتیاز ممکن هست . ولی همیشه روزگار اونطور که ما میخواهیم پیش نمیره .

2 Likes

روز شانزدهم . ورود به منطقه مشترک
امروز بعد از ریست سرور تونلهای سطح 7 باز شد . و تمام تیمها با سرعت به منطقه مشترک وارد شدن . اما راستش را بخواهید بدون مبارزه بازی هیچ لطفی نداره . گفتم ما این دوره را بادیپلماسی شروع کردیم . البته ذکر این نکته هم مهمه که راهی جز دیپلماسی نداریم . اتحاد ما ضعیف هست . و پراکندگی جغرافیایی بالای داره .
خوب مثل اینکه مابقی اتحادها هم به همین صورت هستن . تقریبا همه با هم قرار گذاشتن که مناطق را باهم تقسیم کنن . واین به این معنی هست که خبری از درگیری نخواهد بود. و من همینطور برج خواهم ساخت :sleepy:
من خودما این چند وقت تو نقش Fix-It در کارتن Wreck It Ralph می بینم :rofl: . کارم شده ساخت برج :building_construction:

image

وضعیت پیشرفت در مناطق مشترک

اینم وضعیت امتیاز نفوذ . همونطور که می بینید ما نفر اول هستیم فقط مشکل اینجاست که باید از پایین به بالا نگاه کنید . تا اتحاد ما را اول ببینید . به نمایش رتبه 8 هم فکر نکنید . مهم اینه که ما از یک طرف لیست اول هستیم .
خوب ما از نظر مکانی اصلا جایی مناسبی نبودیم و حتی مجبور شدیم تا 4 روز خاک رس را دور بریزیم . برای کسب امتیاز باید درگیر می شدیم . که این سیاست ما نیست . خوب یکی از جوایز را ازدست میدم . ولی امید وارم جایزه درخت را بگیریم

سلام . جزیره ما خیلی آروم و بی درسر سپری میشه . وحتی تو چت روم هم هیچ تنشی نیست . معمولا برای آبیاری لوبیا درخواست داریم .
وقتی بخوایی با دیپلماسی جلوبری جزیره خسته کننده هست .بعضی وقتها با خودم میگم شاید بهتر بود با اتحاد دوممون میرفتیم جزیره . اونها درگیریهای خیلی بیشتری دارن . ولی حسن ما این هست که ماکزیمم جوایز را می تونیم دریافت کنیم . کلا احساس من از این بازی اینه که طوری طراحی شده که شما را از درگیری دور نگهداره هرچند اگر خودتون بخواهید می تونید درگیری داشته باشین
در تصویر زیر جهت حرکت خودمون را براتون ترسیم کردم . اگر دقت کنید آبی راه را برای ما باز کرده . و تا نزدیک شگفتی رفته تا چند روز آینده سبز شگفتی را تحویل آبی میده . و از اونجایی که ما هیچ امیدی به قرار گرفتن در سه اتحاد برتر نداریم گذاشتیم .برای روزهای آخر. ما نهایتا تا دوروز دیگه به تونل می رسیم و باز مجبور میشم خاک رس را دور بریزیم .

واقعا حضور در منطقه قهوه ای خودش یک چالش بزرگه . شما جایی برای پیشرفت ندارید و از سوی دیگه مسیر زیادی برای رسیدن به تونل های درخت دارید . مگر شما یک محاجم باشید و بخواهید به اتحادهای کناری خودتون حمله کنید :smiling_imp:
راستش را بخواهید دوست دارم دعوا راه بندازم . ولی من آدم صبوری هستم و با تیم هم همکاری میکنم و رای اکثریت برام از همه چیز مهم تره (یه موقع فکر نکنید زورم نمی رسه :rofl: )
چهار روز دیگه جوایز سه تیم اول داده میشه که از اونجایی که برای ما مادیات ارزشی نداره بهش توجه نمی کنیم . :grinning:

امروز یه در گیری کوچیک هم پیش اومد که خدار را شکر اونهم به صلح طرفین تمام شد . من نشته بودم و ناخنهام را به هم میزدم :rofl: . که دیدم دوستان صلح کردن فکرکنم من دعا نکنم بهتر باشه . براتون تصاویر درگیری و محل اون را میزارم

ولی در کل دیروز یک تفاهم خوب در سرور ما اتفاق افتاد . قرار شد که بعد از اینکه همه درخت را تصرف کردیم و درخت بین همه چرخید .جنگ را آغاز کنیم و ببینیم کی زورش بیشتره . خوب با این حساب کلی T11 داریم که دستمون باد کرده :rofl:

تو جزیره قبل تا همین زمان من تمام استخرهای شفام پر بود و فقط 45m خاک برای استخر شفای جزیره خرج کرده بودم . قدرت پاورم 3 بار از 53M تا 30M پایین اومد . ولی این بار تا الان 73M هست :mechanical_arm: (پهلون پنبه)

1 Like

فقط سه روز دیگر تا شروع یک رقابت هیجان انگیز مانده . سه روز دیگر درواز های سطح 9 باز می شود و همه اتحادها به سرعت وارد منطقه درخت فراوانی میشوند

موقعیت بنفش . زرد . سرخابی و نارنجی برای رسیدن به درخت آسان تر است .
در چند روز گذشته بنفش ثابت کرده که اتحاد منسجم و قویی هست . و بر سر درخت با کسی شوخی ندارد . آنها ار ارغوانی را تا مرزهای خود عقب راندن . و شواهد نشون میدن که قصد نداره اجازه ورود به منطقه درخت را به ارغوانی بده .
کل بچها در چت خیلی فعال نیستند . وبیشتر به جایی حرف زدن عمل میکنند

اتحاد نارنجی و سرخ آبی هر دو ترک زبان هستند . اونها مشکلی باهم ندارند و در منطقه درخت برای بنفش دردسر ساز خواهند بود .
اتحاد سرخ آبی هم که از آبی دل خوشی نداره . اونها یک بار تو منطقه مشترک جنگیدن . که آبی اونها را سخت شکست داد . ولی تو منطقه درخت اونها دوتا اتحاد هستن .
البته اتحاد بنفش هم با زرد تعامل خوبی داشته .
واما اتحاد ما . قهوهای
واقعا هر طور حساب میکنم میبینم طراحای بازی از رنگ قهوه ای بدشون میاد . این منطقه را باید به کسی بدن که قدرتش از همه اتحاد ها بیشتر باشه . واگر نه هر طور حساب کنی نمی تونه امتیاز نفوز بیاره و اگر با اتحادهای کنار دست خودش متحد نشه برای رسیدن به درخت به راحتی متوقفش می کنن.
اما R5 ما تونسته با آبی و سبز ارتباط خوبی برقرار کنه . ما اقامتگاه های خودمون را به آبی قرض دادیم تا جزو 4 نفر اول بتونه باقی بمونه . در واقع نمک گیرشون کردیم

امروز جوایز 4 اتحاد برتر در نفوذ داده شد . و همونطور که توضیح دادم ما هیچ شانسی برای قرار گرفتن بین اونها نداشتیم . تا الان جدول رتبه بندی به این ترتیب هست

امید وارم تو منطقه درخت فراوانی هم بتونیم اتحاد خودمون را با آبی و سبز حفظ کنیم . در این صورت اطمینان دارم کاری از اتحادهای دیگه ساخته نیست . ولی بهترین شرایط اینه که همه بتونن درخت را برای یک بار دراختیار داشته باشن . و در روزهای پایانی تا می تونیم به هم دیگه حمله کنیم . :face_with_peeking_eye: تا حس مبارزه هم تجربه کرده باشیم

2 Likes

این چند وقت مشغله زیادی داشتم و همینطور حساس ترین قسمت جزیره هم شروع شده بود . به همین خاطر این گزارش را کمی دیر منتشر می کنم . البته جالب ترین اتفاقات این دوره را به صورت داستان نوشتم . اگر دوست داشتید می تونید اینجا مطالعه کنید.

لازم به توضیح هست که با توجه به تغییر برج فلکی من هم سعی کردم تو بنر از یک تصویر مرتبط از برج فلکی جوزا (دوپیکر ( Gemini)) استفاده کنم

تواولین روز خرداد ماه تونلهای سطح 9 باز شد و همه اتحادها بجز رنگ فیروزه ای به سرعت وارد منطقه درخت فراوانی شدن .تمام اتحادها بجز اتحاد ما :rofl: به سرعت پیشروی میکردن . مخصوصا آبی که کلا تو این دوره از جزیره به خاطر استمرار و هماهنگی تیمی که داشت خودش یه شگفتی به حساب میومد . ما هم کند ولی پیوسته پیشروی میکردیم . خوب زمان ورود برای اتحاد ما خوب نبود و همه بجز من و چند عضو R3 باید می خوابیدن.

اتحاد سرخ آبی و زرد اولین اتحادهای بودن که خودشون را به درخت فراوانی رسوندن . اتحاد بنفش و سبز هم تو راه بودن و پشت سر اونها نارنجی . وقتی اتحاد سبز به کنار در خت فراوانی رسید اتحاد سرخ آبی با اون وارد جنگ شد . تعداد اتحاد سبز کم بود و نمی تونستن مقاومت زیادی از خودشون نشون بدن . ولی با وارد شدن اتحاد آبی قضیه کلا فرق کرد . هرچند اتحاد نارنجی به سرخ آبی کمک می کرد . ولی انسجام و هماهنگی اتحاد آبی عالی بود . اونها مقاومت کردن تا اتحاد ماهم از راه رسید . حالا شدیم 3 به 2 . اول دفاع کردیم وموقعیت خودمون را کنار درخت فیکس کردیم . بعد رفتیم دنبال تنبیه متجاوز :

واقعا نبرد سختی بود . ما به صورت هماهنگ و بدون وقفه دو روز مبارزه کردیم . گاهی نابودی یک برج تا 4 ساعت زمان می برد .

زمانی که این پست را می نویسم هفته آخر جزیره است . من از همین الان حالم گرفته . هرچند دوباره برمی گردیم .ولی حقیقت عادت کرده بودم . و برام سخته همون چند روز . ماجرای اشغال درخت را تو انتهای جزیره می نویسم . ما یه استراتژی خاص داریم . ببینم جواب میده :rofl:

2 Likes

سلام . به همه دوستان
جزیره گمشده ما تموم شد . و ما تونستیم تو این دوره درخت را تصاحب کنیم . ماجزای نبرد نهایی را می تونید اینجا مطالعه کنید .

در روز پایانی ما تونستیم با هماهنگی وزمان بندی درست درخت فراوانی زا اشغال کنیم و برنده این جزیره باشیم . حقیقت روز اول فکر نمی کردم بتونیم به درخت برسیم چه برسه به اینکه درخت را دوبار و مخصوصا روز آخر اشغال کنیم . این دوره جزیره کاملا به من ثابت کرد که استراتژی خیلی مهم تر از قدرت نیروهاست . این که شما بتونید متحدان خوبی داشته باشید و سعی در تحریک حریفان نکنید و تا حد امکان به همه احترام بزارید .حتی اگر ضعیف باشید باعث میشه ئیشرفت . خوبی داشته باشید . تعامل از هر چیزی بالاتره

این قسمت پایانی این دوره از جزیره گمشده . هست . اگر عمری باشه جزیره بعدی هم براتون گزارش میکنم . که بی صبرانه منتظر ماجراجوی جدید هستم

1 Like