[Record Post] S376 - BboyDS - {NWS} - Observing Lost Island season 2 in Ukrainian [+ screenshots in English]

Observer’s Information

In-Game Name: BboyDS

Alliance: Night Wolves (NWS)

Personal Observer Goal: Observing the events of the second season without taking sides

Observer’s Journal - Table of Contents

  1. 05/09/22 - [Перша публікація - Знайомство] (http link)
  2. 07/09/22 - [Друга публікація - CSC] (http link)
  3. 18/09/22 - [Третя публікація - Суперники] (http link)
  4. 18/09/22 - [Четверта публікація - Період вибору місця] (http link)
  5. 19/09/22 - [П’ята публікація - Перший погляд на LI s2] (http link)
  6. 20/09/22 - [Шоста публікація - Прогрес альянсів День 2] (http link)
  7. 25/09/22 - [Сьома публікація - Посилений Канал lvl 5] (http link)
  8. 26/09/22 - [Восьма публікація - Стрибун] (http link)
  9. 02/10/22 - [Дев’ята публікація - Бабак] (http link)
  10. 05/10/22 - [Десята публікація - Війна] (http link)
  11. 18/10/22 - [ Одинадцята публікація - Родючі Землі] (http link)
  12. 25/10/22 - [Дванадцята публікація - Оновлення; Новий лідер Острову] (http link)

Group 72 Information

Name   Abbr Server Leader Members Power
Night Wolves   NWS 376 ςђє๒ยгครђкค 98 4,437,301,911
International Team   449 449 号角 100 5,650,886,224
Demons   DMN 376 Bully 100 5,453,333,412
MATRESHKI   MAT 394 MadArt 100 3,616,417,967
Hunter x Hunter   HxH 342 深田Melon 100 4,862,145,579
We Flex Nutz   WFN 410 XOm4rXPro 100 5,054,837,636
Ants of Chaos   ASK 429 King Panda √ 99 4,359154,323
Indonesia Elite Army   IEA 449 Arkey NoMercy 100 5,102,374,590
3 Likes

05.09.22 - Перша публікація - Знайомство зі спостерігачем та альянсом

Вітаю! Мій нікнейм у грі BboyDS. Я з альянсу NWS на 376 сервері.

Сила альянсу на сьогодняшній день становить ~5,300,000,000.
Альянс російськомовний. Сильний та успішний в Битві Районів (SvS) сервер.
Сьогодні розпочався період регістрації альянсу. Сподіваємося на сильних суперників та добрих сусідів впродовж наших канікул на Острові :sunglasses:

Удачі й справедливого МатчМейкінгу всім альянсам які ще не дісталися острова! :wink:

4 Likes

07.09.22 - Друга публікація - CSC або Міжсерверне Скликання

Вітаю!
Сьогодні я вирішив поширити трохи корисної інформації щодо Міжсерверного Скликання (CSC) для серверів 451+, адже інформації про це, як на мене, в офіціальних джерелах The Ants замало.

CSC - Cross-server convocation:

  1. Міжсерверне скликання (CSC) починається одночасно з Періодом Регістрації Альянсу, й триває тиждень;
  2. У всіх групп серверів Період Регістрації Альянсу наступає в понеділок, через два тижні після попередньої групи серверів.
    [Тобто: Batch 1 (s2-100) - Період Регістрації 2022-07-25T00:00:00Z, Batch 2 (s2-200)- 2022-08-08T00:00:00Z, Batch 3 (s2-300)- 2022-08-22T00:00:00Z, і т.д.]
  3. CSC може початися з затримкою в ~30 хв (як сталося в моїй групі), тож не хвилюйтеся якщо він почнеться не в 00.00 (UTC)
  4. [Для R5] В той момент, коли подія CSC стане доступна на вашому сервері, у Вас, як голови свого альянсу, з’явиться можливість створити Оголошення, заповнивши анкету (див. фото нижче)
    [Це оголошеня створюється для того, аби гравці з інших серверів мали змогу мігрувати на ваш сервер]
    RUS
    0-02-05-e11fd15d718917dc2e7b016c816ed90b45a673b5f6fbb81200cd6e5c128b19d0_8a447c6f01df7044
    ENG

Sign-up period:

  1. Також я хотів би нагадати Вам умови регістрації альянсів в події:

Для англомовного читача:

  1. Registration Period
    1.1 Each Alliance needs to have at least 50 members. At least 50 different members have logged in within the last 3 days, and at least 35 members have unlocked T-8 or above Soldier Ants so that this Alliance can sign up for the Season. Meanwhile, only R5 and R4 members can sign up while only R5 can cancel the registration.
    1.2 Successful registration means that all Alliance members have signed up successfully. After the registration, Alliance members can quit the Alliance within 6 days before the Registration Period, but cannot withdraw on the last day.
    1.3 The registration can be canceled within 6 days before the Registration Period but cannot be canceled manually on the last day.
    1.4 Only when R5 transfers the position to others, he/she can withdraw from the Alliance.
    1.5 When the Alliance doesn’t meet the participating requirements, (①the amount of Alliance members is less than 50 ② the amount of members who have unlocked T-8 or above Soldier Ants is less than 35 ③ the amount of members who have logged in within the last 3 days is less than 50) the system will automatically cancel the registration of the Alliance on the last day (24 hours) of the Registration Period and will notify Alliance members that the registration has failed via mail.
    1.6 Alliance cannot be dissolved after the successful registration.
    1.7 On the last day of the Registration Period, members of the registered Alliance cannot withdraw or be kicked out. (змінено)

(Source: Discord)

Я сподіваюся що ця публікація Вам допоможе. Бажаю вдалого Острову!

Чи була ця публікація корисна для Вас?

  • Так, мені це допомогло!
  • Вибач, мені не знадобилося :frowning:
0 voters
2 Likes

18.09.22 - Третя публікація - Суперники в LI Season 2

Вітаю!
У п’ятницю 2022-09-15T21:00:00Z ми дізналися хто наші суперники у другому сезоні LI! Пропоную вам ознайомитися з Группою 72:

Group 72 Information

Name   Abbr Server Leader Members Power
Night Wolves   NWS 376 ςђє๒ยгครђкค 98 4,437,301,911
International Team   449 449 号角 100 5,650,886,224
Demons   DMN 476 Bully 100 5,453,333,412
MATRESHKI   MAT 394 MadArt 100 3,616,417,967
Hunter x Hunter   HxH 342 深田Melon 100 4,862,145,579
We Flex Nutz   WFN 410 XOm4rXPro 100 5,054,837,636
Ants of Chaos   ASK 429 King Panda √ 99 4,359154,323
Indonesia Elite Army   IEA 449 Arkey NoMercy 100 5,102,374,590

Суб’єктивна думка автора щодо суперників:

  1. Як ви бачите нам пощастило потрапити на острів пліч-о-пліч з іншим альянсом з нашого серверу. Для нас це означає тільки те, що домовлятися з ними, можливо, буде легше, але майбутні дипломатичні відносини між альянсами-учасниками непередбачувані.

[Я повідомлятиму більшу частину відомої мені інформації, окрім фактів, розголошення яких може зашкодити моєму альянсу]

  1. Вивчивши суперників на стільки, на скільки це можливо на даному етапі гри, я можу сказати що найбільшу небезпеку для нас становить альянс [НхН] з серверу #342.

  2. Також, нам пощастило не тільки у тому, що ми потрапили на острів разом з альянсом зі свого серверу, а й у тому, що на нашому острові опинилося одразу два Спостерігача!
    Тож пропоную вам спостерігати за подіями в Группі 72 з двох точок зору!
    @Sizz, WFN # 410 :kissing:

  3. Найсильніші суперники:

ASK # 429

MAT # 394

449 # 449

IEA # 449

HxH # 342

WFN # 410

Сильніших гравців з альянсів DMN і NWS я демонструвати не буду :smiling_imp:

3 Likes

18.09.22 - Четверта публікація - Період вибору місця

Вітаю!
Сьогодні в группі серверів s301-450 триває період вибору місця, а вже завтра ми вирушаємо на Острів.

Про період:

  1. Для серверів, що досі не увійшли в період Вибру Місця я рекомендую вже зараз обрати найвигідніше місце. Як на мене це Синя та Рожева зони [див. Зображення нижче]
    Але знайте, що вирішальну роль зіграє розташування ваших суперників!

  2. У цей період для учасників всіх альянів даної групи стає доступним чат Сезону. Як на мене чат відкривається зарано, і спілкування в ньому може призвести до конфліктів ще до початку Періоду Змагань. Тож я наполегливо рекомендую вам втриматися від спілкування в чаті сезону!
    [Хочу відмітити що в Группі 72 альянс WFN майже не з'являються в чаті сезону. Правильне рішення!]

Group 72

Розташування на карті альянсів-учасників в Группі 72:

1 Like

Good luck to you BB!!!
I faced some of HxH in mines and duels before, they are a powerful bunch.

Oh yes, they are strong! :hot_face:
Thank you, good luck to you too! Your opponents are even more formidable :joy:

1 Like

19.09.22 - П’ята публікація - Перший погляд на LI s2

{1 день на острові}

Вітаю!
Сьогодні всі альянси-учасники з серверив s301-450 відправилися на Острів. Тож давайте поглянемо що змінилося, а що залишилося незмінним!

Мурашник:

  1. Вікторина.
    Нова будівля в вашому мурашнику яка автоматично встановлюється коли ви дістаєтеся Острову.
    В цій будівлі генеруються запитання до гравця щодо механіки гри. За відповіді ви отримуєте невеликі нагороди [див. фото нижче].
    Питання однакові для всіх гравців, тож якщо ви не знаєте правильної відповіді ви можете звернутися по допомогу до свого Альянсу!
    RUS


    ENG

  2. Штаб Сезонного Війська:
    Після прибуття на Острів всі дані з вашого Першого Сезону LI, які зберігалися весь цей час у Штабі Сезонного Війська, будуть замінені на дані з Другого Сезону. Тож якщо інформація з Першого Сезону має якусь цінність для вас - зберігайте її зараз, адже пізніше це буде зробити неможиво!

  3. Бонуси сезону:
    RUS


    ENG

Поверхня Острову:

  1. Видобуток ресурсів:
    У Другому Сезоні LI були створені п’ять окремих точок для сбору ресурсів. Тепер ворожі альянси не взмозі атакувати Ваші точки видобутку ресурсів. Відправити військо на видобуток ресурсів коштує 10 енергії \ стаміни. Точки з ресурсами розташовані біля оплоту альяну:

  2. Колонії Мурах-Солдатів:
    У Другому Сезоні LI колонії мурах солдатів були змінені. Тепер після певної Сезонної Віхи колонія може бути покращена до наступного рівня. Завдяки цьому Вам не доведеться відмовлятися від колоній і захоплювати нові - більш високого рівня.
    Захоплення колонії коштує 5 енергії \ стаміни.
    [Також порада: Захопивши три колонії 5lvl ви можете отримати в нагороду 60 тисяч солдатів т10, за допомогою яких далі ви зможете захоплювати колонії 6lvl. Будьте уважні!]

  3. Вежі та Глина:
    Механіка будування Веж також зазнала зміни:

  • На кожний альянс було встановлено ліміт глини - 60 000 одиниць. Вся глина, що отримується альянсом після досягнення ліміту НЕ зараховується.
    [У першому сезоні глина накопичувалася у розмірах 200 000 +, тож втановлення ліміту вважаю раціональним]

  • Кожен гравець може принести альянсу 550 глини в день, отримавши 180 очок активності. Але у Другому Сезоні LI було встановлено ліміт глини альянсу на день - 30 000 одиниць. Вся глина, що отримується альянсом після досягнення ліміту НЕ зараховується.
    [У Першому Сезоні LI у альянсів з більшою кількістю учасників була перевага в кількості глини, а відповідно в кількості веж., тож втановлення ліміту вважаю раціональним]

  • Глина не повертається взагалі, якщо руйнувати вже збудовану вежу. Руйнуючи вежу що ще не збудувалася альянс отримує 80% глини назад.

  • На початковій території альянсу одна Вежа коштує 2000 одиниць глини. За рахунок ліміту глини альянсу на день - за одну ігрову добу кожен альянс може побудувати 15 веж max.
    [Бажано уникати помилок, і не руйнувати свої вежі, це призводить до відставання від противників на одну вежу min.]

  • На території Зони Зіткнення будування однієї вежі коштує 4 000 одиниць глини. Відповідно за межами своєї початкової території кожен альянс може збудувати 7 веж за добу max.

[Будьте готові до того що в великих альянсах виникнуть складнощі підчас будування веж, адже їх 15, вільних місць в кожній 10 а гравців 100. Не всі зможуть прийняти участь у будуванні вежі більше ніж 1 раз]

Інше:

  1. Магазин Сезону:


  2. Повернення ресурсів та солдатів:
    RUS


    ENG

  3. Лікування сезонних мурах-солдатів:
    RUS



    ENG

  4. Вихід з Сезону:
    ENG



    RUS

Прогрес альянсів-учасників Sl.72 (1 день)


На цьому я сьогодні закінчу. Сподіваюся ваше перше враження від острову хороше, і вам не доведеться скористатися можливістю виходу з Сезону!
Щасти Вам :wink:

3 Likes

20.09.22 - Шоста публікація - Прогрес альянсів Sl.72

{2 день на острові}

Вітаю!
Сьогодні я покажу прогрес кожного альянсу в нашій групі:

  • 3 альянси вже на другий день захопили Місто (Wonder):
    [Звертайте увагу на те, що тільки на цих територіях є можливим за 2 дні побудувати шлях до Міста]


*Рейтинг альянсу та гравців станом на 20.09.22:


[Замітка: в сильному альянсі на другий день гри Місто захоплюється ~ за 15 хв]

Сподіваюся що ваш альянс теж вже досяг успіхів!
Щасти :wink:

2 Likes

congratulations for taking down your wonder :clap:

2 Likes

Thank you! It looks like I will soon be able to congratulate you on the same!:laughing:

25.09.22 - Сьома публікація - Посилений канал lvl 5

{7 день на Острові}

Вітаю!
Сьогодні ми провели тестовий удар Посиленого Каналу 5 рівня. Я готовий показати вам його характеристики:

  • Канал захищає 22,050,000 мурах-солдатів. 35 військових угруповань, в кожному з котрих знаходяться 630,000 мурах-солдатів

  • Характеристики Мурах-Солдатів:

  • Канал має 30,000 довговічності (міцності)

  • Канал послаблюється на 9 день події Покинутий Острів.

Рейтинг альянсів та гравців станом на 25.09.22:


Сезонні віхи:

Завтра [8 день на Острові] всі альянси учасники розблокують мурах солдатів SXI.
Також на території Покинутого Острову з’явиться новий різновид диких створінь - Стрибун!

ENG


RUS

Подробиці про цю істоту чекайте завтра, і нехай щастить! :wink:

1 Like

26.09.22 - Восьма публікація - Стрибун

{8 день на Острові}

Всі поради приведені нижче суто суб’єктивні, і не являються обов’язковими до виконання!

Вітаю!
Сьогодні всі гравці з серверів s301-450, що знаходяться на Острові відкрили мурах SXI. Також на території Сезону з’явилися Стрибуни [див. фото нижче]:

0-02-05-32f01c9275a6e3eceeb1b24543b2ef3217591b0f7653cd23943c7ee0996c4baf_930ebf4481a47f08

  • Подія Мисливець на Мілині триває п’ять днів;
  • Кожен гравець може атакувати Стрибуна 15 разів на день. Вартість однієї атаки - 30 енергії (стаміни)
  • Необхідно нанести Стрибуну більше ніж 20,000,000 урону, аби отримати 1,000 очок - максимальну можливу кількість за один удар.
  • Отримавши 10,000 очок (10 ударів) гравець отримує наступні особисті нагороди:

100 фрагментів Сезонного Острівного Яйця
60 Скринь матеріалів для посилення
500 Сезонних Скарбів
500 скринь Покинутого Острову з ресурсами

[Кожну гральну добу Особисті нагороди оновлюються]

  • Досягнувши 800,000 очок Альянсу всі гравці даного альянсу отримують бонус атаки, захисту, здоровья та руйнівності мурах-солдатів. Кожну гральну добу Нагороди Альянсу оновлюються.
    За п’ять днів альянс може отримати наступні бонуси (Бонуси тривають до виходу з сезону):

50% Атаки
50% Захисту
20% Здоровья
20% Руйнівності

Особиста думка:
Мені здається що 30 енергії (стаміни) за один удар - це занадто багато. Навіює спогади про стару механіку атаки на Сурка. Енергії може вистачити якщо бути в грі цілу добу, і якщо наступний день, за подією SvS, НЕ видобуток ресурсів.
Порада:
За підрахунком достатньо того, щоб сто людей вдарило Стрибуна 10 разів. Це принесе альянсу 1,000,000 очок, чого вистачить, аби отримати повний бонус Альянсу.
Також не витрачайте часу на рейди - достатньо 20,000,000 урону, аби отримати максимальну кількість очок за удар.

Географічна ситуація в Sl.72:

Альянси NWS та MAT готові штурмувати Зону 51! Весь сервер затамувавши подих чекає на того, хто дістанеться Міста (Wonder) швидше :smiling_imp: :

Що відбувається на наступному відрізку Острову до кінця не зрозуміло, але ми також із зацікавленістю спостерігаємо за розвитком подій:

Рейтинг Альянсів та Гравців станом на 26.09.22:


Дякую за Вашу увагу, і бажаю Вам завтра добре розважитися! :smiling_imp: :innocent:
clipboard_image_8d173e9d79f8509a

1 Like

02.10.22 - Дев’ята публікація - Бабак

{14 день на Острові}

Вітаю!
Перепрошую за довгу паузу. Сьогодні розкажу про зміни в події “Репресія Бабаків”, та покажу як змінилася карта Острову Sl.72.

Бабак:

Lost Island Season 2 продовжує мене засмучувати:

  1. Відтепер атакувати Бабака сезонними мурахами заборонено;

  2. Відсотки атаки від захоплення острівних фортець, укріплення мурашника та події “Мисливець на Мілині” - НЕ зараховуються під час атаки Бабака;

А як ви ставитися до нової механіки цієї події? :innocent:

  • Я вважаю що в Першому Сезонні механіка Бабака була краща :unamused:
  • Я вважаю що нова механіка Бабака збалансовує урон гравців у слабких та сильних альянсах :wink:
  • Мене влаштовує як стара, так і нова механіка. Я завжди в топ 50 :sunglasses:

0 voters

Геополітичні відносини альянсів у Sl.72:

449 (s499) та DMN (s376)

Тиждень тому, як тільки Канали lvl5 між початковими зонами альянсів було послаблено, альянс 499 вторгся на територію альянсу DMN, але вже на наступний день відступив назад. Навіть з огляду на те, що 499 очевидно сильніше за дмн - їм не вдалося протриматися на ворожій території і одного дня. На їх поразку посприяли наступні фактори:

  • Альянс-захисник має додаткові 200% атаки й захисту, а також 100% здоров’я;

  • На будь-якій території що не являється вашою початковою вежі альянсу будуються 30хв, вежі опонентів руйнуються 30 хв, кожна вежа коштує в два рази дорожче - 4 тисячі одиниць глини;

  • Телепортація дозволено виключно на територію вашого альянсу, що створюється вежами. Телепортація поза вашою початковою територією коштує один Просунутий Телепорт;

Ці два альянси воюють вже тиждень, і тримають топ2 за кількістью вбивств. З їх досвіду ви можете зробити висновки - початкова зона альянсів тепер дуже посилена, і вторгатися в неї - погана ідея :wink:

NWS (s376) та MAT (s394)

Тиждень тому у зону 51 увійшли альянси NWS та МАТ. MATRESHKI перші дісталися Міста (Wonder), а Night Wolves окупували три східні території зайнявши там відповідні фортеці:

NWS (s376) та ASK (s429)

Два дні тому на територію NWS увійшов альянс ASK. NWS були попереджені про те що вторгнення не вороже - Коричневі хотіли скористатися каналом Синіх для входу в нейтральну зону. Але через конфлікт інтересів виникла бійка, в результаті якої турецький альянс було відсунуто до їх власної початкової території.
{Скріншот не додається}

HxH (s342) та IEA (s449)

Кожний з цих альянсів захопив по одному каналу на спільному кордоні. Бойових дій не ведеться, тож схоже - це мирний кордон, що використовується в цілях розвитку альянсів (обмін ресурсами, виконання Сезонних Завдань):

Рейтинг альянсів та гравців станом на 02.10.22:

Сила:

Вбивства:

Шана:

Вбивства:

Дякую за увагу :wink:
Триматиму в курсі нових подій на нашому Острові!

1 Like

05.10.22 - Десята публікація - Війна :smiling_imp:

Вітаю!
Сьогодні на всій території Покинутого Острову було послаблено канали lvl 7! Всі альянси увійшли у зону змагань, і зараз я розкажу й покажу хто домінує на даний момент:

NWS (376), DMN (376), ASK (429):

Це найбільш гаряча точка острову Sl. 72 сьогодні!
Битва між цими альянсами тривала майже добу, з невеликою перервою на перегрупування. DMN та NWS вдалося виштовхнути ASK з зони змагань.
Карта виглядає так:

WFN (410), IEA (499), 499 (499):

У цій частині Острову змагалися альянси IEA та WFN. В результаті перемога за альянсом WFN.
Але на скільки мені відомо - IEA та 499 союзники. Тож можливо це просто тактичний відступ, та IEA чекають на прибуття 499?
Хай там як, а 499 добре влаштувалися у північній частині зони змагань!
Карта:

MAT (394), HxH (342):

Тут ситуація дещо не зрозуміла.
Як тільки два альянси зіштовхнулися почалася битва. За рахунок того що МАТ мають вже три Міста (Wonder), їм вдалося дати відсіч НхН, що значно сильніші за перших.
Але невдовзі битва між ними припинилася. НхН відступили, й пішли у напрямку інших споруд у зоні, а МАТ не руйнували вежі НхН, та не атакували їхні колонії. Можливо вони заключили перемир’я, а можливо союз. Це ми дізнаємося пізніше :wink:
Карта:

Дякую за увагу!
Тримаю в курсі :wink:

1 Like

18.10.22 - Одинадцята публікація - Родючі Землі

{30 день на Острові}

Вітаю!
Вчора було відкрито Канали lvl 9 між Зонами Зіткнення та Родючими Землями. Всі альянси зустрілися, і вже встигли “спробувати один одного на смак”.

Події 17.10.22:

[Пропоную вам освіжити свою пам’ять, поглянувши на розташування Альянсів на Острові Sl.72]

  1. Після відкриття Каналів lvl 9 всі алянси ринулися в центральну зону.
    З північної сторони Острову альянси DMN та NWS рухалися до Дерева пліч-о-пліч. Альянс ASK - заблокований на своїй початковій території.

  2. З Південно-Східної частини Острову альянси HxH та IEA разом вирушили в сторону західних сусідів. Альянс МАТ - заблокований на своїй початковій території.

  3. З Південно-Західної частини Острову альянси 499 та WFN пішли на зустріч до HxH та IEA. Багатогодинна битва між цими альянсами продемонструвала, що альянсам HxH та IEA на даний момент не вистачає сил та витривалості, аби чинити опір потужному супернику в обличчі 499 та WFN.

  4. Після поразки Азіатських альянсів (Hunter x Hunter та Arkey NoMercy) рожеві не прогавили можливість вийти з ув’язнення поки ворог слабкий. За ніч вони пройшли до каналів lvl 9, та навіть встигли захопити Місто (Wonder) в Зоні Зіткнеття (яке, нажаль, дуже швидко втратили).
    Очевидно МАТ та WFN уклали союз проти HxH та IEA

{Фото карти за 17.10. не додається}

Події за 18.10.22.:

  1. Сьогодні день почався з вже другої зустрічі альянсів 449, DMN та NWS. Їх перша зустріч не була зафіксована мною у публікаціях, але вона погано закінчилася для фіолетового альянсу.
    Цього разу історія повторилася, і альянс 449 було відштовхнуто від центральної частини Родючих Земель, а захоплені ними будівлі зараз під контролем NWS.

  2. У Південній частині Острову турецький альянс ASK теж не зміг не скористатися можливістю, і вийшов зі своєї Початкової Зони у Зону Зіткнення. Зараз коричневий альянс рухається в сторону Міста (Wonder), не пропускаючи своєю дорогою жодної будівлі DMN.

MAT, WFN, HxH, IEA

NWS, DMN, 449

ASK

Рейтинг Альянсів та Гравців:

До кінця події залишилося всього 15 діб.
Бажаю вам чудово їх провести! :laughing:
clipboard_image_8b45438e0ad75fc8

2 Likes

25.10.22 - Дванадцята публікація - Оновлення; Новий лідер Острову

{37 день Острову}

Вітаю!
Вчора [24.10.22] було послаблено Родюче Дерево, та проведено Оновлення Гри! Тут означу все найцікавіше :wink::

Оновлення 24.10.22:

Додано:

  1. Додані елементи Гелловіну (завантажувальна сторінка, модель Королеви, Родючі землі тощо);
  2. Додані зоряні рівні мурашника 11 та 12.
  3. Додано нову передплату: Контракт розвитку
  4. Додано Режим Спрощення

Оптимізовано:

  1. Оптимізована система Помічника Диких Істот: Віддепер кожна якісна дика істота, не тільки помаранчевої рідкості, може мати помічника.
    [Тобто - Стафілініда лвл8+ тепер може мати помічника - Богомола лвл8+, і навпаки]
  2. Оптимізовано відображення інформації у події Сміливі Спроби. Тепер ви зможете подивитися, скільки у вас залишилося спроб атак на панголіна при натисканні на нього!
  3. Скоригована сила захисників Дерева Родючих Земель, Каналів та інших, що знаходяться під Посиленням.
    (Фея виявила, що деякі альянси були достатньо сильні, щоб знищити захисників навіть коли вони перебувають під посиленням. Щоб зробити Закинутий Острів більш збалансованим, Сила була скоригована)

Родюче Дерево на Острові Sl.72:

Як ви бачите першими Родюче Дерево на нашому Острові окупували фіолетовий альянс 449!
Невдовзі жовтий альянс WFN відібрав дерево собі. Схоже що інших претендентів на володіння Сезонним Скіном “Трон Бога Морів” поки що немає.
Наш Острів перейшов у стабільний період розділу територій між альянсами домінаторами [WFN, 449], та їх союзниками [MAT, ASK]. Супротиву майже немає. Зараз нейтральні території виглядають так:

NWS, 449, ASK, DMN:

Foto, Description


Після того як WFN перемогли НхН та IEA у зоні Родючих Земель альянс NWS погодився без битви покинути цю територію. Альянс ASK, після перемоги своїх союзників, знайшов в собі сміливість окупувати нейтральну територію майже повністю!
Перед тим, як завершилася Сезонна Віха “Місце Боротьби” фіолетовий альянс 449 звернувся до NWS з проханням без боротьби віддати Місто (Wonder) в нейтральній зоні. Звісно після закриття віхи 449 вирішили залишити це Місто собі.
На даний момент Альянси 449 та ASK рухаються в сторону Початкової Території NWS. Скоріше за все з метою блокування синього альянсу від нейтральної території.
DMN переживають такі ж самі зміни, й опору не чинять.

МАТ, WFN, HxH, IEA:

Foto, Description

Після того як в цю нейтральну теритирію увійшов жовтий альянс WFN рожеві пішли в атаку на НхН, та майже не зустріли супротиву. Триває поступова окупація помаранчевих територій.

WFN, 449:

Ця зона не зазнала змін, її досі розділяють два союзні альянси.

Зона 51 - МАТ, NWS:

Foto, Description


На минулому тижні синій альянс NWS вторгся у території МАТ в Зоні 51, та силою відібрав Місто. Йде поступова окупація рожевих територій, опору майже не зустрічається.

До кінця Острову залишається всього 8 днів, і якщо у цей проміжок ще щось станеться, я обов’язково напишу про це тут!
Нехай щастить! :wink:
image

1 Like