یه گفتگوی دلنشین با ⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX عزیز

سلام . امروز در خدمتتون هستم با مصاحبه با یه دوست عزیز , ماجرای آشنای من با ⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX خودش یه داستانه که در پست بعدی این گفتگو براتون می نویسم .

Zero One

دوست دارم به عنوان اولین سوال در باره خودتون ,اتحاد و سروری که در آن حضور دارید برایمان صحبت کنید.

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

پارسا هستم، و نام درون بازی Phoenix، مورد علاقه ترین نام برام، برای این فصل از جزیره گمشده به اتحاد ONE در سرور ۷۸۱ مهاجرت کردم، این دومین تجربه من در جزیره گمشده بود، با این اتحاد از فصل قبلی که یکی از رقیب های ما بودن آشنا شدم و به جهت کسب تجربه جدید و جو خوب این اتحاد بهشون ملحق شدم. سرور ۷۸۱ در کل سرور خوبیه، اما آنچنان قوی نیست چون بازیکنان فعال کمی داره، اما جو دوستانه اش من رو جذب کرد

Zero One

می خواهم نظر شما را در باره جزیره گمشده بدانم.

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

بنظر من جزیره گمشده از هر لحاظ از منطقه اصلی جذاب تره، البته کمی مدتش طولانیه، اما برای پیشرفت در بازی خیلی مفیده، به شرطی که بخوای با صلح پیش بری، اما به تناسب مدت زمان طولانی میتونست با جوایز بیشتر یا به عبارتی کاربردی تر انگیزه افراد رو بیشتر کنه، به هر حال شخصا توالی رویدادها و سبک به شدت استراتژیک این جزیره رو می‌پسندم

Zero One

آیا تا امروز در جزیره بی باران شرکت کرده اید

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

در Barren land شرکت نکردم و در حال قصد شرکت در جزیره گمشده و بی باران رو ندارم، اما مطالعه داشتم و بنظر رقابتی تر و جذاب تر شده

Zero One

برامون از بهترین خاطرات خودتون از زمان حضور در این بازی بگید

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

کل این بازی یک خاطره است، بخصوص وقایعی که طی رویدادهای مختلف اتفاق میافته، آشنایی با اعضای جدید، رفتن اعضا، از بازی دست کشیدن اعضا، من ۱۰ ما پیش این بازی رو شروع کردم، میتونم بگم یک اتحاد مثل یک خانواده میمونه اما بصورت مجازی

Zero One

شما شخصا چه سبک بازی را دوست دارید ؟

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

من سبک مورد علاقه ام استراتژیک هست

Zero One

اگر با دانشی که در طول این مدت کسب کردید قرار بود از ابتدا بازی کنید چطور شروع میکردید و اولویتهای شما چه آیتم های بود

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

سوال جالبیه، اگر قرار بود از اول شروع کنم تنها روی سبک حمله مورد علاقه ام یعنی Carrier تمرکز میکردم، اما من روی تمامی سبک ها کار کردم ‌ هنوزم کار می‌کنم که کمی پیشرفت من رو آهسته کرده، اما در کل راضی هستم

Zero One

اکنون که با شما مصاحبه میکنم رویداد انتقال بین سرور ها شروع شده آیا سرور جدیدی را تجربه خواهید کرد؟

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

من با این رویداد به خانه اول خودم سرور ۷۸۴ برگشتم تا برای یک یا دو فصل استراحت و روی پیشرفت سبک مورد علاقه ام کار کنم

Zero One

آیا پیشنهادی برای جزیره گمشده دارید؟

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

کوتاه تر کردن مدت رقابت، جوایز بیشتر و بهتر جهت انگیزش بیشتر، بهبود حریف یابی

Zero One

شما به تازگی جزیره گمشده را به اتمام رساندید دوست دارم حس شما را از این دوره بدانم و برای خوانندگان ما از تجربیات خود در این دوره بگویید

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

این دوره بر خلاف دوره قبلی برای من سرشار از هیجان و استرس بود، به آرامی شروع کردیم، منطقه خوبی رو انتخاب نکرده بودیم، اما اتحاد خوبی رو با دو رقیب تشکیل دادیم و به اهداف خودمون رسیدیم، نبردهای زیادی داشتیم که گاها نه انرژی و نه سربازی باقی میموند، در کل برای من تجربه فوق العاده ای بود

Zero One

در جزیره گمشده موقعیت اتحاد شما چطور بود ؟

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

منطقه لیمویی رو انتخاب کرده بودیم که امتیاز زیادی و نصیبمون نمیکرد، اما از نظر influence با تشکیل اتحاد ۳ گانه و نبردهای پی در پی و تصاحب لانه های حریفان تونستیم در ۴ اتحاد برتر قرار بگیریم

Zero One

شما چطور بهترین زمان را برای حمله به حریفان مشخص میکنید؟

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

با توجه به زمان هایی که بیشترین اعضای آنلاین رو داریم و میدونیم که حریف کمترین اعضای آنلاین رو در اون زمان داره

Zero One

پس از اشغال لانه حریفان چه رویکردی را در پیش میگیرد ؟

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

ساخت برج های بعدی برای از بین بردن برج های حریف تا راه دسترسی به لانه رو ازشون بگیریم

Zero One

به نظرتان بدترین شرایط در جزیره گمشده چه زمانی است ؟

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

بدترین شرایط شامل زمان هایی هست که در یک موقعیت با تعداد اعضای فعال کم مورد حمله قرار می‌گیرید و عملا نمی‌تونید دفاع کنید، یا که در طی یک نبرد سربازها تموم بشه و راهی نباشه جز عقب نشینی و تماشای شکست

Zero One

در نبردهای که در جزیره گمشده داشتید بیشتر با چه مشکلی روبرو شدید ؟

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

کمبود اعضای فعال، مناطق زمانی مختلف، کمبود منابع برای شفا دادن سربازان، شکست روابط دیپلماتیک، کمبود خاک رس

Zero One

استراتژی شما در هنگام حمله چیست ؟

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

حمله گاز انبری :sweat_smile:، در خلوت ترین ساعت فعالیت حریف، استفاده از دیده بانی های پی در پی در جهت جنگ روانی، تشکیل تیم حمله و حمله حتی المقدور در ساعات فعالیت اعضا

Zero One

استراتژی شما در زمان دفاع چیست ؟

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

اطلاع رسانی فوری در سرور دیسکورد و … به اعضا و تشکیل تیم دفاع، ساخت برج های کمکی، باقیش مثل حمله (بهترین دفاع حمله است :wink:)

Zero One

طولانی ترین نبرد شما چقدر طول کشید و چطور پیش رفت؟

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

طولانی ترین نبرد منقطع بیشتر از ۸ ساعت، وقتی داشتیم منطقه Clash Wonder حریف رو اشغال می کردیم و با نابودی برج ها مورد حملات موردی قرار می‌گرفتیم

Zero One

دوست دارم از احساس خودتون پس از شکست و پیروزی بدانم

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

شکست همیشه سخته اما درس های خوبی برای پیروزی های بعدی میده، پیروزی جذابه و انرژی و انگیزه بیشتری برای پیشروی میده

Zero One

چه توصیه ای برای اعضای اتحاد دارید ؟

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

زمان بندی مناسب برای رسیدگی به بازی و رویداد ها، هدف مند بودن، مطالعه و یادگیری مستمر

Zero One

دوست دارم برای خوانندگان ما که در جزیره گمشده شرکت می کنند هر توصیه ای دارید ارائه کنید

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

بزرگترین توصیه من اینه که خودتون رو برای شکست، مسدود شدن کامل و عدم امکان پیشروی آماده کنید (شوخی قشنگی نبود، میدونم :wink: )، زمان بندی، تلاش، هماهنگ بودن رو مد نظر قرار بدید، جزیره گمشده مکان خوبی برای پیشرفت در بازی هستید پس ازش بخوبی استفاده کنید.

Zero One

در پایان هرآنچه که دوست دارید خوانندگان ما بدانند را با ما بگویید

⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX

اگر بخوام در مورد بازی بگم که هرچه بهتر و با آگاهی بیشتر بازی کنید موفق ترید، از شکست ها و درجا زدن دلسرد نشید، همیشه قوی تر وجود داره، خودتون رو با هم سطح خودتون مقایسه کنید ، از شکست ها درس بگیرید، تحلیل گر خوبی باشید، داده های حملات رو تحلیل کنید (زندگی واقعی یادتون نره، این همیش بازیه، خیلی سخت نگیرید)

در پایان این گفتگو از دوست عزیزم بابت وقتی که در اختیار من قرار داد صمیمانه تشکر میکنم . و برای اون در بازی مورچه های نارنجی بیشمار و در موفقیت و پیروزی در تمام ادوار زندگی را آرزو میکنم .

1 Like

ممنونم دوست عزیزم، برام تجربه فوق العاده ای بود آشنایی با شما و اتحاد شما

2 Likes

خوب برای من آشنایی با ⏤͟★ᑭᕼOEᑎIX یک اتفاق خوب بود . و یکی از زیبا ترین لحظاتم در این بازی رقم خورد . (اجازه بدید از اینجا به بعد بگم پارسا ) .
خوب تو جزیره قبل که ما پشت سر گذاشتیم پارسا یکی از اعضاء R4 در اتحاد ONE بود . ماجرهای این دوره را از اینجا می تونید مطالعه کنید .

اون یکی از فعالترین افراد در چت فصلی هم محسوب می شد . خوب اون در کل دوره به زبان انگلیسی چت می کرد . حقیقت من برای مصاحبه یک بار به لیدر آنها پیام دادم همون اوایل جزیره ولی جوابی بهم نداد . دوست داشتم با یکی از اعضایی اتحادشون ارتباط برقرار کنم و با اون گفتگو کنم . چون اول جزیره و اواسط جزیره گمشده مصاحبه داشتم . می خواستم این مصاحبه در پایان جزیره باشه .

یک ساعت مونده به پایان جزیره به پارسا پیام دادم . و با اون توی دیسکورد قرار گذاشتم .
و متوجه شدم اون به زبان خودم صحبت میکنه . خیلی خوشحال شدم

2 Likes

ممنون بابت همه چی . شما هم فوق العاده هستید

1 Like